Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poranny i wieczorny rytuał faceta OSZALEJĘ!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 21:56   #28
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Poranny i wieczorny rytuał faceta OSZALEJĘ!

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Czyli jego potrzeby są ważniejsze od Twoich. Skoro musi mieć tv, niech włoży słuchawki. Przez blisko rok mieszkałam z moim mężem w 1 pokoju i on też jest z tych, którzy przesiadują przed tv/laptopem. Do tego ja pracowałam na 2 zmiany, on na 3, więc nasza doba rzadko kiedy się pokrywała. Wkładał słuchawki i odwracał lapka tak, by mi nie świecił w oczy. Najgorzej było z oknem, bo ja kocham uchylone, a on zimą najchętniej grzałby na maksa. Jak tylko zasypiał, wyłączałam kaloryfer i dawałam mu całą kołdrę. Teraz mamy swoje mieszkanie i po prostu śpimy w 2 osobnych pokojach, bo ja nie pozwolę się usmażyć, a on wiecznie marznie. Jednocześnie odpadł problem z telewizorem. Zawsze piszę, że jestem zwolennikiem jak najszybszego zamieszkania ze sobą. Wiadomo, że każdy ma swoje przyzwyczajenia, ale jak mieszkamy z kimś i jego przyzwyczajenia są zupełnie inne, to trzeba wypracować kompromis lub się rozstać. Zwłaszcza, że mamy tu związek osób pracujących, które muszą w pracy być w dobrej formie. Czasem miłość nie wystarczy, gdy trafiamy na egoistę.
Mam takie pytanie nie związane z tematem [emoji846]
Czy uważasz, że spanie osobno wpłynęło negatywnie na wasz związek? Ja czasami muszę przechodzić do innego pokoju żeby się wyspać ale mam wtedy wyrzuty sumienia, że się oddalamy od siebie. Tylko, że robię to tylko wtedy gdy narzeczony okropnie chrapie, czego nienawidzę i jak przebudzam się w nocy i słyszę chrapanie to muszę zmienić pokój. I jak potem rano mnie nie ma w łóżku to widzę, że mu trochę smutno jest ale wie, że muszę się wyspac. Długo już tak osobno śpicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując