Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-24, 09:29   #4582
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
W Holandii porody w domu są baaaardzo popularne, że względu na to, że koszt to ok 700euro. Ubezpieczalnia dopłaca 250euro. Ja jak rodzilam starszaka, to nie miałam odwagi wziąć na siebie odpowiedzialności w razie "w". Urodził się za pomocą proznociagu, bo puls slabl. Dzięki Bogu, że nie poskapilam wtedy tych pieniędzy, dostał 9/10 punktów, a po minucie już 10/10. Cholera wie, czy nie miałby już niedotlenienia mózgu albo innych powikłań. Teraz też, nawet nie chce słyszeć o porodzie gdziekolwiek indziej. Mimo całej cudownej otoczki, bezpieczeństwo i zdrowie najważniejsze. A przynajmniej wiem, że zrobiłam wszystko, żeby nie mieć poczucia winy. Chwila, która może być cudowna, równie szybko może zamienić się w dramat, który będzie trwał cale Zycie. Dobrze, że w Polsce nie biorą za to pieniędzy, nie ma przynajmniej sytuacji, że ktoś nie ma wyjścia i to ryzyko na siebie poprostu musi wziąć.
Tez sie zastanawialam wczoraj a co jakby byl potrzebny proznociag albo kleszcze

Dokladnie gaiete najwazniejsze ze kazdy ma wybor i moze ppd siebie dostosowac

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Miałam wstać wcześniej, ale nie miałam siły. Cały dzień będzie znów w niedoczasie.
Ale cóż zrobić [emoji6]

Czy was też czasem muli jak na @? Mnie najczęściej rano jeszcze za nim wstanę z łóżka. Ale czasem też i w ciągu dnia. Czasem poprostu muli, ale czasem jest to nieprzyjemne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muli tzn brzuch pobolewa?
Mnie czasami tak to chyba sa te skurcze juz.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora