Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 19:07   #88
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
Jest plan!!

3-7 dc clo
11dc lece na podglad



Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Musi się udać[emoji4]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Też bym się zdenerwowała [emoji37]
A mnie wkurzyła babka która robiła mi prześwietlenie zęba. Poprosiłam ją żeby mi dała ochronę jak dla kobiety w ciąży bo mogę w niej być. To kazała mi się zdecydować czy jestem czy nie. To jej powiedziałam że ostatnio robiłam test i był negatywny a okresu nie dostałam i niech mi powie jak mam to sprawdzić. A zdjęcie muszę zrobić. No to z wielkim fochem dała mi dodatkowy płaszcz na brzuch. [emoji35]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za ludzie....i kobieta dla kobiety taka....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ostatnie strony przewijałam już z walącym sercem. Szkoda Robotku! Ale to była dopiero rozgrzewka Niech @ szybko przychodzi i oby kolejny cykl zakończył się za 9 miesięcy





U nas wszystko dobrze! Hania ma już 18 dni. Pierwsze 2 tygodnie to była sielanka. Gdyby nie brak owu to byśmy już drugie robili od 2 dni jest nieodkładalna i już mam dość Ciągle wisi na piersi- tzn je 3 minuty a potem tylko ciamka i zasypia. Jak ją odkładam do łóżeczka to jest wrzask i tak w kółko.

Ale ogólnie wszystko ok! Gładko nam poszło z KP, tylko podczas nawału troszkę musiałam wspomóc się laktatorem. Mała jest kochana, robi cudne miny i można na nią patrzeć godzinami (pod warunkiem, że nie jest to 20 h pod rząd na rękach )
Jest prze piękna[emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jakoś leci powoli. Mała skończyła 4 miesiące, trochę jeździmy po lekarzach bo ma prawdopodobnie alergię na bmk, ja jestem na diecie więc kiszka trochę no ale jakoś daje radę. Poza tym mała jest złotym dzieckiem, sporo śpi, mało płacze, dużo się śmieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żyć nie umierać z tak spokojnym dzieckien[emoji4]

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora