Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie studia?
Wątek: Jakie studia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-24, 22:44   #1
Shiedesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2

Jakie studia?


Hejka, po wakacjach będę zaczynała 2 klasę w liceum na profilu mat-geo. Jednak w przyszłości nie chcę wiązać siebie z studiami ekonomicznymi. Po prostu mnie to nie kręci. Nie mam konkretnego przedmiotu, który lubię i chyba to jest mój problem. Sama nie wiem czego chcę. Już od roku przeglądam różne kierunki na różnych uczelniach i przedmioty, które trzeba mieć na maturze, by się na nie dostać. Zastanawiam się czy nie dodać sobie na maturze jeszcze jednego przedmiotu np. fizyki, by mieć większy obszar do wyboru. Chcecie podsunąć mi jakieś pomysły różnych kierunków, które mogę robić po maturze z R matematyki i geografii? Może zainteresuje mnie coś, na co wcześniej bym nie wpadła.

Nawet przez dłuższy moment zastanawiałam się nad wojskiem, jednak nie widzę siebie tam w 100%.
Później zastanawiałam się nad ratownictwem medycznym, jednak mój profil temu nie odpowiada, a zmieniać już nie będę. Dlatego zastanawiałam się nad dodatkowym przedmiotem na maturze, który pozwoli mi poważnie myśleć o tego typu rzeczach.
Shiedesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując