Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-26, 10:52   #203
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Tak, na początku nie było łatwo bo jak wróciliśmy do domu to młody nawet ze mną rozmawiać nie chciał, potrafił w złości rzucić szklankę na podłogę itp... Na szczęście dużo rozmów (co nie było łatwe bo od razu się wściekal), trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacja pomogło. Teraz młody najchętniej cały czas by z siostrą spędzał, opowiada jej bajki, przytula, zabawia jak marudzi a ja nie mogę od razu podejść itd. Wie że czasami musi poczekać na swoją kolej bo jest większy i może a malutka nie.

A powiedz mi twoja też ma 5lat tak? 2014 rocznik? Szczepilas ja refundowanymi czy tymi 5w1 6w1?
Tak rocznik 2014, szczepiłam 5w1 , w przyszłym tygodniu idziemy na szczepionkę, dwie w tym roku, bo wiesz że odra przesunięta z 10 rż na 5 rż ?

Właśnie się tego boję, żeby nie poczuła się odtrącona, próbuję ją nastawić , ale w sumie 5 lat była jedynaczką. Jestem pełna optymizmu że uda nam się to wszystko jakoś pogodzić .

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz, dziewczynka
Będzie dobrze, też tak myślę
Najważniejsze pozytywne nastawienie . Imię już wybraliście ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora