Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Wrześniowe 2019 <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-27, 11:24   #4893
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Brakuje mi jeszcze aptecznych rzeczy, wanienki, jakiegoś termometru i to chyba z grubsza wszystko [emoji16] jeszcze nad jakąś matą się zastanawiam [emoji848]

Oby nie przeskoczył 4kg! Niech nie daje matce na sam początek takiego wycisku [emoji28][emoji28]

Ja nawet myślałam czy by nie dokupić drugiej suszarki[emoji16] podziel się tym patentem to może zaoszczędzę [emoji846][emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli generalnie pierdoły zostały i super
Zaczęłam rozwieszać normalnie, na linke w połowie ubranka i cyk spinaczem. I nagle się okazało, że ja mam pełną miskę jeszcze, pralka chodzi, a ja już zajęłam drugą suszarkę i spinaczy nie ma. Więc po prostu wszystko co miało zapięcie (odpadły mi bluzki i spodenki) zapinałam i heja Body na spinaczu wchodziły mi chyba 4 szt na lince, a na zapięciu 7 lub 8. Pajace koślawe bo zapinałam na nogawce, ale się wyprasuje
Ja wiem, że może to nie jest top genialnych wynalazków ostatnich lat, ale ja byłam z siebie mega dumna, bo nawet tż na to nie wpadł, a ja tak [emoji23][emoji23]
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam wczoraj pakować torbę do porodu. Ale nie skończyłam, a dziś jedziemy do rodziców, potem znajomi wpadają, więc przerwa.

U mnie pogoda nie ma wielkiego wpływu na pranie, bo mogę je wieszać na strychu, balkonu nie mam. Choć strych się bardziej nagrzewa przy upale więc coś tam szybciej schnie [emoji6]

A i te staniki do karmienia kupiłam, denerwowało mnie, że nieodhaczone na liście są [emoji39]

I też bym bardzo chciała dzieciaczka poniżej 4 kg[emoji39]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Moja torba jest w trakcie od tygodnia i jakoś nie narzeka ;p Właśnie też mnie wkurzają te nieodhaczone, więc przestałam patrzeć
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja akurat mam miejsce na dwie suszarki ale później zapewne bym korzystała z 1 i druga by mi zagracała pranie też mogę powiesić w piwnicy ale tam nie lubię bo teściowa też tamm wiesza a później komentuje np. moje majtki.. Porażka 🤦[emoji879]♀️🤦[emoji879]♀️
Ja wszystko wypiorę, włącznie z torbą to też wezmę się za pakowanie. Chyba, że wezmę taką walizkową [emoji848] nie wiem jaka lepsza..

Teściowa dziś do męża komentowała, że przybrałam.. Ma kolejny minus u mnie [emoji16]coraz bardziej mnie drażni. Niech spojrzy na swoje 100kg [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Ja bym chciała jeszcze jakiś usztywniany stanik nie za miliony monet.. Muszę się rozejrzeć. Te w lidlu chyba będą takie miękkie jak ostatnio? Nie widać w gazetce zbyt dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam drugą suszarkę, ale to w sumie babci i czasem sobie pożyczamy

Jesteś w ciąży to normalne, że tyjesz. Ale wypominanie to tż za twoimi plecami to grrr! Ale bym była zła!

Ja za stanikiem najpierw do hm jadę, jak mi nie spasują to będę dalej szukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora