Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-28, 13:25   #3099
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
A ja mysle ze duzo zalezy od naszej psychiki i nadtawienis. Jesli ktos wierzy ze herbatka pomoze to czemu nie. Mysle ze nie zaszkodzi
Wszak poleca sie np czarna herbate z mlekiem na laktacje. W uk wszyscy pija taka i nie maja mleka wiec mysle ze picie przed porodem nie zaszkodzi[emoji51]

Ja sie pilnuje zeby wiecej pic ogolnie wody, sokow itp bo ja z tych co pija minimalne ilosci A bez plynow mleka nie bedzie bo i z czego [emoji39]

Sent from my E5823 using Tapatalk
Jesli te herbatki, to placebo, to nie zaszkodzi, ale jesli to faktycznie dziala, nie wyobrazam sobie co by bylo, gdybym je pila Bez zadnych specyfikow, sciagajac, mialam tyle mleka, ze przez 2 tygodnie zapelnilam prawie pol szuflady w zamrazalce, wykarmilam malego i jeszcze troche wylalam przez pierwszy tydzien po porodzie zanim kupilam torebki do mrozenia, bo nie mialam co z tym robic. Teraz mam mniej, ale tylko dlatego, ze zeby zachowac laktacje, powinno sie sciagac okolo 8 razy na dobe a ja sciagam tylko 3 wiec mleko zanika, bo w nocy chce chociaz troche pospac a w dzien nie mam czasu. Nadal jednak mam tyle mleka, ze bylabym w stanie wykarmic malego tylko moim, ale na noc daje mm zeby dluzej pospal, bo po moim mleku budzi sie co 1,5- 2 godziny.
Dlatego zalecam ostroznosc, bo bol spowodowany nawalem mlecznym, to cos strasznego.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując