Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-31, 14:48   #699
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 14

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Przykro mi [emoji20] [emoji20]



Trzymam więc kciuki [emoji110]


To będziemy razem sikać bo do mnie też chyba owu powolutku się zbliża [emoji846]




Mam pytanie odnośnie tej fragmentacji DNA. Co powiedział wam lekarz na ten temat? Chciałabym poznać inne opinie bo mam póki co dwie diametralnie różne. Nasz gin w klinice powiedział że jest słabo i że naturalnie nie mamy szans. Że inseminacja ale to tylko max dwa podejścia, że najlepiej in vitro... Z kolei urolog powiedział mężowi żeby nie zwracał uwagi na tę fragmentacje. Wynik niby mógł być zależny od różnych przyczyn, np że zjadł jakoś syf i wynik wyszedł zły. Stwierdził, że przy suplementacji powinno nam się udać w ciągu 3 miesięcy naturalnie (ale w takie cuda to mi się nie chce wierzyć [emoji85])



Cześć

Ja zawsze robię testy 11-12 dni po owulacji czyli jeszcze przed okresem i chyba zdecydowana większość robi podobnie [emoji85] no ale najlepiej w dzień spodziewanej @ bo jednak sporo było na wątku fałszywych cieni na teście, które tylko niepotrzebnie nakręcają i dają nadzieję [emoji52]

LaLoca, Zebra kiedy testujecie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja powiem tylko tyle, ze lekarze z kliniki maja czasem wiekszy profit na invitro i stad tylko to polecaja jako jedyne i ostateczne wyjscie. Skonsultowalabym to z innym ginem, specjalizujacym sie w nieplodnosci, ale nie zwiazanym z zadna klinika... badz z innym andrologiem, rowniez nie zwiazanym z klinika.


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora