Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-31, 22:15   #2393
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No to się nie pocieszyłam
I jak tu coś w domu zrobić, jak chodzić się nie da [emoji31]

Pati daj znać co lekarz powiedział.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Voice nie doczytałam, gratuluje udanej wizyty [emoji3059]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja też czuję po organizmie już ciążę. Zwłaszcza, że mam już 7 kg na plusie i to trochę brzuch ale ze 2 to cycki [emoji23] I mnie np ciągnie w prawym boku wysoko pod łopatką. Tak jak by dosłownie żebra. Powiedziano mi, że to może być już z obciążenia, wiec nawilżam skórę w tym miejscu również i jakoś daje radę. Ale jak przesadzę z aktywnością to oddychać nie mogę aż. I tutaj trochę mnie bawią osoby, które się śmieją, że za szybko kupuje wyprawkę. Bo przecież lepiej te ostatnie tygodnie chodzić na czworakach po sklepach niż leżeć na kanapie i spokojnie czekać prawda? [emoji4] A z tym chodem to jak odchodziłam na l4 a 12 tygodniu to koleżanka z pracy się śmiała, że już inaczej chodzę i to widać (ma trójkę wie co mówi). Ale tak naprawdę widzę to dopiero teraz. Ten "chód ciężarnej". No i świetnie, że to sprawdziłaś. Ja ze 3 tygodnie temu miałam taki ból po lewej stronie i jestem pewna, że to były jelita. Ale ja wtedy miałam problem z toaletą i myślałam, że pęknę a Ty z kolei od kilku dni masz odwrotnie. Dziwne... Lekko jeść skoro tyle oddałaś już z siebie. No nic zobaczysz czy pomoże, odpoczywaj [emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się bujam jak łódka na boki, gdy chodzę. Jakoś tak jest wygodniej. Chód jest bardziej miękki i się tak nie męczę

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Maciej waży ponad 400 g, nie zapowiada sie na bardzo dużego, wszystko jest w normie, tylko buzi nie chciał pokazać i mam się upomnieć na kolejnej wizycie żeby sprawdził costam. Szyjka ponad 4 cm i wszystko dobrze. Ciśnienie tym razem ok, mam dalej mierzyć w domu. No i magnez łykać, bo mnie brzuch czasem boli wieczorami. Dzieciaki szalały w gabinecie

U mnie w tamtym tygodniu była biegunka,później nie byłam 5 albo 6 dni z 2:/ już jest ok, ale w kazdej ciąży mój żołądek szaleje
Super

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Doszły dreszcze i 38,1 mam tam wracać czy co? [emoji22] czy poczekać do rana?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Biedro , ciesze sie ,ze Maciuś jest zdrowy [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym wróciła. Sama dla siebie pewnie nie, ale odkąd mam pasażera w brzuchu to się wszystkim dwa razy bardziej przejmuję, żeby mu nie zaszkodzić. Może dadzą Ci coś na zbicie temperatury, gdyby w nocy było gorzej.

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Hej kochane.
Ja wczoraj byłam w Tesco, oczywiście wielkie pustki ale dla mojej dziewuszki kupiłam smoczki, buteleczki, szczoteczke do włosków, nożyczki, maść do pupki. A dziś przyszła mi paczka ciuszkow z Olx, spokojnie że 100szt ciuszkow głównie rozm 56. Ale są też i większe i mniejsze. Także się cieszę. Oczywiście parę ciuszek nie przyda się bo są malutkie i na teraz(sukieneczki czy rampersy). I zapłaciłam z kosztami przesyłki 120zl także chyba się opłacało. Teraz bardziej się skupie na większych rozm tj 62 parę i głównie 68.
Pati wg mnie lepiej do szpitala. Będziesz spokojniejsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też upolowałam za jakieś grosze - kubek niekapek z Aventa, gryzaczek, szczoteczki do ząbków i dziąseł i smoczki Chociaż się zarzekałam, że smoczków nie chcę, to niech będą chociaż awaryjnie ze dwa, wszak nie ja będę o tym decydować Jutro podskoczę do takiego małego Tesco u mnie w mieście, może jeszcze nie przeszło natarcia ciężarnych.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora