Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłykciny kończyste.... prosze o rady.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-02, 21:41   #99
Jemiolek321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: kłykciny kończyste.... prosze o rady.

Hej. Jestem facetem lat 26 i zmagam się od ponad roku z kłykcinami odbytu. Partnerki miałem dwie. Z czego z pierwsza miałem jeden stosunek. A z obecna jestem już 7 lat. I dopiero rok temu zachorowałem. Zacząłem się leczyć na hemoroidy ale było coraz gorzej. Wiec udałem się do specjalisty. Zanim doszły wyniki z badania diagnoza już była „mnogie kłykciny kończyste”. Zanim lekarz znalazł czas na zabieg tez trochę minęło. Zabieg pod pełna narkoza, prywatnie. Miesiąc w domu. Było ok. Po kilku miesiącach nawrot. Zabieg w gabinecie. Miesiąc w domu. Po kilku miesiącach nawrot. Znowu zabieg w gabinecie. W zimę było spoko. Po zimie problem wrócił. Na lekarza wydałem już 5000 i po roku problem mam większy niż jak zacząłem się leczyć. Czas wiec zmienić lekarza. Dostałem od nowego skierowanie na zabieg. Czyli kolejne dwa tysiące złotych. Problematyczna choroba. W okolicy odbytu mimo wzorowej higieny i tak śmierdzi jak człowiek się poci. Spodnie do prania po upalnym dniu. Rower odpada. A fotel w pracy zwyczajnie śmierdzi. Mam nadzieje ze nowy lekarz wytępi to raz na zawsze. Nie chce już nawrotów.
Jemiolek321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując