Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 07:11   #2337
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Laski, co z ubrań się Wam nie sprawdziło totalnie?
Ja pakuje właśnie nie używane bluzki ( kaftaniki? zakładane przez głowę) i zapinane bluzy. I w sumie te wszystkie leginsy i spodnie, też średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpiochy i polspiochy, pajace- młoda ma długie nogi, z rozmiarów 56 i 62 nic nie zdążyłam założyć (to też kwestia pory roku oczywiście). Najczęściej chodzi w body, jak jest chłodniej to sweterek/kaftanik/bluzka dł i legginsy [emoji846] sukienki fakt średnio wygodne ale ja uwielbiam i czasem jej zakładam. Super też są rompersy, zwłaszcza z gumką przy dekolcie, szybciutko się zakłada więc w sam raz np do lekarza

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć
Co do biuchów, to mój większości body na 68 wyrasta, ma już naciągnięte, więc musiałam znowu kupić z krótkim rękawem, a miałam nadzieję,że w tych pochodzi do konca września. No i klops. musi mieć 74...dramat. spodenki jeszcze w większości 68 ma dobre, także jak widać tułów mu się wyciągnął
Ja to wszystko małe chowam pod łóżeczko, na coś się szuflada przydała hehe. Muszę się tego wszystkiego pozbyć, ale jeszcze nie miałam kiedy



ja mam caretero sleep2gether, dorwałam akurat jak były w fajnej cenie w Smyku, podejrzewam,że sprzeda się za więcej
tam niby jest materacyk piankowy, ale jak dla mnie za twardy.Nie znalazłam żadnego do dokupienia czy wymiany, kładę go jeszcze na tym "rożku", on ma w środku to wypełnienie więc coś to tam daje.








oj nie, też za mały.
A przypomina mi się,jak brat mojej bratowej robił tak mojej bratanicy na chrzcinach i na niego rzygnęła tak z góry.Bezcenne




to prawda, dzięki!
Ale z tego mojego dzisiejszego zalatania zapomniałam mu nawet comiesięczne zdjęcia cyknąć, muszę jutro nadrobić.



My dzisiaj na usg bioderek byliśmy, niby wszystko ładnie, a kazał przyjść jeszcze raz...chyba mnie lubi
Ale się mała odwdzięczyła [emoji1]
U nas wszyscy mają USG bioderek 3 razy, w szpitalu, ok 1msc i po 5msc

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
a to ja nie lubie polspiochow, dla mnie to jak pizama wyglada


Butterflu ja zalatwiam gdzie do kogo i ide ale ja nienawidze dzwonic wiec ogarnia to moj maz
Ja też nie cierpię dzwonić, no chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję [emoji58]

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora