Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-08, 21:49   #53
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Super, teraz czekamy na wyniki bety.
Wiesz ze miałam podobna sytuację? Kilka dni po owu jeszcze przed zagniezdzeniem byłam z dzieckiem na rtg i też miałam płaszcz. Niestety zanim zdążyłam pomyśleć pani już miała zrobione zdjęcie, nie zapytała o ciąże ani o nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie wkurzyła babka która robiła mi prześwietlenie bo poprosiłam ją żeby na wszelki wypadek zabezpieczyła mnie tak jak kobietę w ciąży. To kazała mi się zdecydować czy jestem w ciąży czy nie i z wielką łaską dała mi dodatkowy płaszcz na brzuch [emoji849]
Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Właśnie też nie wiem co z tym zwolnieniem jak będzie zagrożenie to pewnie od razu dostanę wolne, a jak będzie wszystko ok to sama nie wiem pracuje z dziećmi, w sumie fizycznie, wacham się co zrobić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój gin traktuje moja ciąże jako zagrożoną ze względu na wcześniejsze poronienie dlatego sam mi powiedział że będzie lepiej jak pójdę na l4. Z drugiej strony to mojej pracy nie mogą wykonywać kobiety w ciąży więc za bardzo nie mam wyjścia. Dodatkowo pracuje w systemie dzień, noc, dwa dni wolne i żeby dojechać na dniówkę to wstaje o 3 rano[emoji849]
Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Beta 2 dni temu 240, a teraz 740 🥰🥰🥰 myślałam że wyjdę z siebie czekając na wyniki to nie dla mnie [emoji18][emoji18]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie napisałam wcześniej ale cały czas trzymałam za Ciebie kciuki. Piękna beta [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora