Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marcowe 2019 - cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-09, 16:52   #589
Marzena00
Rozeznanie
 
Avatar Marzena00
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;87068358]robiłam ze dwa razy... Za wysoko mam tsh. Ale kazal mi utrzymac dawkę póki co.wale do pralki. Ale zrobilam to aż raz
My w spacerówce od trzech dni. Oczywiscie na płasko- jezdzimy na brzuchu, na plecach... ale teraz to można spacerować. Dzisiaj 8 km zrobione, bo mała nie jęczy.no ja sterylnie tez nie mam Zastanawiam sie ile siersci ma moje dziecko już w układzie pokarmowym? Ostatnio ją przyłapałam że memla psu ogon.... wyglądało jakby sobie leżal pies i dziecko obok siebie. A ta po tajniacku zrobila sobie gryzak. A pies nic nie reagował :O możecie sobie wyobrazic wybieranie tych igiełek z buzi zalezy jak podnoszę. Ale zdarza mi sie własnie za boczki, bo moja mała dobrze głowe trzyma. Ale tez nie pod pachy tylko jakby niżej. Podnoszę ją też w górę w poziomie i ma z tego radochę. U nas po chrzcie tez sie tak bobasa podnosi w kościele i pokazuje parafianom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

U Nas kościele też jest taki zwyczaj, mąż miał jednak problem żeby podnieść i pokazać córkę która miała miesiąc i nie trzymała główki
__________________
"Cokolwiek umysł jest w stanie sobie wyobrazić jest to w stanie osiągnąć!"
Marzena00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując