Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-12, 13:00   #2743
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

w nocy 40 stopni gorączki. byliśmy u lekarza i mała ma chore gardło, choć możliwe, ze to stan zapalny od ząbków. mimo to dostała antybiotyk. początkowo planowaliśmy odczekać z jego podaniem (lekarz pozwolił) i wyjazd do wrocławia (lekarz pozwolił). po powrocie z urzędu mąż zobaczył jak ona wygląda i uznał, że nie jedziemy i jutro idzie do pracy. a potem ja, że podamy jej anty i pojedziemy jutro rano jeśli zadziała, ewentualnie dziś wieczorem. podaliśmy jej antybiotyk z 1,5h temu, jakieś 30min. temu ibuprom i zbiliśmy gorączkę do 37, coś mi się wydaje że to już pomoc antybiotyku bo zwykle do 2h musieliśmy aż czekać, żeby ibuprofen zadziałał na porządnie. dokładnie ten sam anty dostaliśmy w styczniu i Pola po kilku godzinach była na chodzie, choć była w gorszym stanie. jeszcze kwestia tego, czy to bakteryjne, bo na wirusa i na zęby by nie pomógł. noclegów nie zwrócimy, więc choćbym miała jechać na 1 noc to zawsze to jakaś wycieczka mamy tu dość sporo dramatów, Pola pluje każdym lekiem, trzeba ją trzymać siłą i jej wciskać, wypluwa też tantum verde, potem długo płacze. szkoda mi jej, ale to dla jej dobra. możliwe, że przerzucimy się na czopki jeśli będzie jeszcze wysoko gorączkować.

Edytowane przez szaruskowa
Czas edycji: 2019-08-12 o 13:02
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując