Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 07:21   #2878
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie jest. Nadal dostaje troche mojego mleka. Ja zmienialam raz z humany ha na hipp combiotik. Juz tutaj pisalam ze po humanie mlody ciezko robil kupe, caly sie prezyl, kupy byly zielone i jak plastelina. Dokladnie tak jak ooisujesz tez myslelismy ze to kolki. Po hippie jest lepiej, polowa kupy jest zolta idealna jak po kp a polowa to duza kulka ciemno i jasnoszara. I ta kulka wlasnie mnie martwi. Jak dla mnie to strasznie czesto masz zmiany mleka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli co byś zrobiła na moim miejscu? Lecieć po inne mleko czy przeczekac tą zmianę mleka i ewentualnie wtedy Zobaczyć czy będzie po tym mleku ok? Choć jak dla mnie to nie będzie ok. Ewidentnie ten bebilon mu nie służy. Wcześniej nic takiego się nie zdarzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Agata a to w przychodni Ci nie powiedzieli ze jest ok mimo że ulal skoro w te kontrolne 30min się to zdarzyło?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No właśnie nikt nic nie powiedział. Spytałam pielęgniarki czy dawać drugą dawkę jeszcze raz to powiedziała że nie a potem poszła do lekarki spytać. Lekarka powiedziała że nie i że najważniejsze że przyjął pierwszą dawkę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Kufaa wywalił posttt!

Co do porównań to weźcie bez sensu. To tak jak ja z jeden storny mam się cieszyć że się obraca a z drugiej się martwić bo nie łapie zabawek, nie śmieje na głos, wie że ma prawa rękę a lewej nie zna, nie wkłada stopy do buzi. A dzieci na wątku tak potrafią... No nauczy sie

Takie rozmowy nie są do porównania a sygnał że może już umieć. Tak jak na synka wątku pojawiły się posty że dziecko papa robi otp ja byłam w szoku ze to juz. O w 2 dnj się nauczył po prostu nie wpadłam na to że takie małe dziecko może to umieć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Agatka JAK twój ma problem z napięciem to ostatnie co rób to porównuj do mojej Heli która nie ma. Siła rzeczy u Was to będzie wolnej po co się dolowac?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Co do fizjo to mój synek miał 30-40min 1 raz w tygodniu
Dłużej bez sensu bo z placzacym dzieckiem się nie pracuje
A częściej tez nie wiem, on ma wypracować siłę mięśni. Każdego dnia w domu pracuj
Dużo obracaj, jak. Kładziesz na brzuch to też przez obrót a nie kładziesz że swoich rąk... Dużo dużo zabawy jak kolyska ale wolno. Klaskanie stopami (ja mam wierszyk "to jest prawa stopa to jest lewa stopa a tak się klaszczę" ) dotykania stopa przeciwnej ręki wszystko w formie zabaw po kąpieli w ręczniki można też turlać dziecko na boki kładzenie na brzuchu na kolanach na nas na piłce.
Można położyć na boczek z podparciem żeby dziecko zakunalo że taka pozycja jedtw ogóle.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super. Dziękuję za podpowiedzi[emoji4]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora