Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 21:58   #2758
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
Kasza faktycznie miała czerwone gardło ale ponoć przy zabkowaniu to norma że może być jakiś stan zapalny lekki. najlepszego dla synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Kasza trzymam kciuki żeby z ząbkami poszło lekko. U nas płytko lewa górna dwójka ale chyba i dolne coraz bliżej, nie wiem. Coś jej bardzo daje popalić i nie chce mi się wierzyć, że to ten ząb, bo dwójka z drugiej strony poszła dość gładko.
U nas ogółem jest ciężki czas- choróbsko, ząbkowanie, nieudany i za krótki urlop męża. Do tego u nas spanie jak leżało tak leży. Przed chwilą uśpiłam ją, odłożyłam i zostałam na chwilę w sypialni. Strzeliło mi w nadgarstku, to obudziła się i płakała bujałam znów 15 minut, przy odkładaniu obudziła się. Bujałam znów kilka minut, odłożyłam, spała chwilę, zapłakała przez sen i się znów obudziła ale od razu zasnęła i póki co śpi. Pobudek w nocy... z 4, często z płaczem. Mówię o takich na jedzenie. Odrzuca mm. Zjadła tylko raz ale zaczynała wtedy chorobę i chyba już była osłabiona i wszystko jej było obojętne. Wypluwa z obrzydzeniem, a z piersi bardzo ciężko mi cokolwiek ściągnąć. Z jedzeniem jak nie było żadnego problemu tak teraz coś ją w buzi boli, bardzo często weźmie kęs, wypluwa od razu i już nie chce więcej. Zaciska przy tym oczy jak wtedy, kiedy ją zaboli. Zaczęła wypluwać ibuprom i wszystkie inne lekarstwa, nie chce brać do buzi strzykawek, walczy z nami. Nadal jęczy w aucie. Mam nadzieję, że niedługo wyjdziemy na prostą. Mąż twierdzi, że ma skok.
Z pozytywów, dziś zaczęła trochę więcej chodzić, tzn. robi z 4 kroki. Miedzy kanapą, a odsuniętym stolikiem a potem od stolika do okna idzie na nogach. Mąż ją zachęcał, asekurował i się rozbrykała.

Planuję już menu roczkowe, urodziny za tydzień w sobotę i niedzielę. Będzie ciasto raffaello bez pieczenia i sernik z musem malinowym + tort. Nie planuję obiadu więc mam zagwozdkę odnośnie słonych rzeczy, chcę zrobić sałatkę gyros, typową zimną płytę, roladki z tortilli. Możliwe, że parówki w cieście dla dzieciaków, ale to niejadki i możliwe, że nikt ich nie tknie. Macie jakieś sugestie co jeszcze podać?
Ja robię dwa ciasta, muffiny z ciasta do pizzy tego biedrnkowego (nie chce mi się swojego ugniatać[emoji12] ). Sałatkę meksykańską (ryż, kurczak, papryka, kukurydza, fasola czerwona - wszystkim smakuje I dla mnie ważne że bez majonezu, bo trochę się upału boję), jajka faszerowane, ciasto francuskie z szynka I pieczarkami (zawijasy), szynka konserwowa z serkiem topionym I słonecznikiem w galarecie, a.na ciepło dwie tarty każda z innymi dodatkami. I jakieś pierdółki do zagryzania typu oliwki, koreczki, kabanosy, mozarella itp.
Nie wiem jak dam radę[emoji23] .

Moje dziecko teoretycznie przespało całą noc (20:40-7), ale praktycznie to sprawa wygląda tak że ząb jej idzie I pół nocy jojczyła przez sen. Ja się zrywam na równe nogi bo ta wyje, a tu psikus bo smoczek w buzi śpi w najlepsze... I tak kilka razy[emoji24] .
Kasza pocieszyłaś mnie, że te trójki za jakiś czas, bo mam już dość tych zębów. Brak nam jednej czwórki, trójek I piątek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując