Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-19, 15:52   #2251
makitatymbark
Raczkowanie
 
Avatar makitatymbark
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 73
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

'' Cały czas jeszcze myślę, czy nie udać jeszcze do kogoś na konsultację''
Masz jeszcze prof. Zbigniewa Zagórskiego. Jak chcesz to umów się na konsultacje
konsultacja wygląda że paru lekarzy debatują,on bardzo dobrze zna się z Wierzbowską
Też pracuje w Optegrze w Warszawie , ale główną siedzibę ma w Lublinie . Na jego konsultacje też przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Może warto by zasięgnąć jego rady.
Jakoś nie jestem przekonany do twojej jaskry ba jakoś w to nie wierze bo :
- jesteś za młoda na to dziadostwo
- morfologie robiłaś więc pewnie był pakiet auto- immunologiczny ( więc go nie masz) tzn : THS FT3 FT4 ana1 RF , kortyzol etc
- cukrzycy też nie masz
-nie masz objawów skoków ciśnienia ( ból za okiem)
-nie masz cienkiej rogówki ( poniżej 500 um) ba obwodową rogówkę masz baaaardzo grubą
-ciśnienie w miarę dobre (1 czy 2 ponad normę nie powinno "miazdrzyć nerwu wzrokowego "
-kąt przesączania otwarty a do tego "szeroki"
ale to tylko moja sugestia jak jest naprawdę NIGDY nie będzie wiadomo ponieważ etymologia jaskry nie jest znana

Niektóre kliniki w ogóle nie robią badań pomocniczych np : ja miałem tylko dno oka
( żadnego pola widzenia, OTC ) i sru na zabieg i w takiej sytuacji była byś już po

Tym stwierdzeniem che ci podkreślić że każdy nowy lekarz będzie miał inne kryteria, podejście, inaczej będzie interpretował badanie, musisz się pogodzić że każdym razem usłyszysz coś innego

bo moim zdaniem sytuacja się wyjaśni pozytywnie ( że jaskry nie ma ) ale nie tak szybko, tak naprawdę jesteś dopiero na początku drogi

''Nawet gdybym miała widzieć w miarę normalnie tylko przez jakiś czas, to chciałabym wiedzieć jak to jest''

Czyli chciała byś wiedzieć jak to jest bez szkieł i jak byś widziała po udanej laserowej korekcji a wiesz że mogę ci to pokazać ?

Wypróbuj te okulary :


https://allegro.pl/listing?string=OK...p-hea-1-5-0619



wybierz sobie któreś ( nie ważne które mogą być nawet te najtańsze )

DAJĘ CI GWARANCJĘ ŻE W NICH ZOBACZYSZ 100% ( nie ważne czy masz zeza , astygmatyzm, krótko,dalekowzroczność ) porostu w nich zobaczysz te 100%
tylko nie chodź w nich na stale ( bo obcinają widzenie obwodowe )
to będzie tylko taka namiastka jak byś wadziła bez szkieł, będziesz mieć znakomite odwzorowanie
tego co by było po udanej laserowej korekcji , tylko uważaj bo to uzależnia, nie chodź w nich na stałe, do komputera możesz na stałe bo nie potrzebujesz widzenia obwodowego
makitatymbark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując