Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 10:07   #3275
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Ooo... Uwielbiam, zobacz zobacz jak się śmieje. Zobacz jak mni chwyciła za palec, zobacz jak trzyma grzechotkę... Fuck, fuck, fuck, widzę to na co dzień. Skoro Ci ja daję to nie chce patrzeć.

Myślałam, że już ze mną jest coś nie tak, ale nie... To z nimi wszystkimi dookoła [emoji23]
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Nie, z Tobą wszystko ok. Ja zawsze mojemu powtarzam, że 1h to 23h. I mówię mu, że mnie tu nie ma.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Uhhh, Patrycja, jak mnie takie coś denerwuje ( mówię o zachowaniu tż). Może po prostu jak zostawiasz mu ją na te 15 minut to wychodź z domu?

Wczoraj zapisałam się na webinar o nocnym karmieniu. Zaczął się o 21 a ja odpadłam już gdzieś około 21.30 dobrze że jest powtórka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oglądałam, ale nie cały bo się cięło. Streszcze Wam później

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Uhhh, Patrycja, jak mnie takie coś denerwuje ( mówię o zachowaniu tż). Może po prostu jak zostawiasz mu ją na te 15 minut to wychodź z domu?

Wczoraj zapisałam się na webinar o nocnym karmieniu. Zaczął się o 21 a ja odpadłam już gdzieś około 21.30 dobrze że jest powtórka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra, doczytałam, że ma być powtórka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Już wiem, pójdę do auta[emoji138][emoji138]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Do łazienki, na długą kąpiel!!! Ze sluchawkami slbo chociaż stoperami woskowymi

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora