Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dysplazja małego stopnia - CIN I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 13:21   #396
kejti1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 19
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez sassszka Pokaż wiadomość
Kejti1984 ja o swoim problemie dowiedziałam się w listopadzie, później druga cyto w lutym ten sam wynik CIN 1, hpv itp. Na kolpo też jakieś zbielenia po kwasie. Właśnie przedwczoraj odebrałam wyniki po walce kilku miesięcznej i z III grupy cofnelo się do II. W moim przypadku leczona byłam dwa razy globulkami i 2 paczki tabletek dopochwowych takie probiotyki oraz 3 tyg stosowania popilocare, później cytologia i nie liczyłam na cud, a jednak chyba popilocare działa i mi prawdopodobnie pomogło, w grudniu ponowny test na hpv. Dziewczyny trzymam za was i za siebie kciuki że się pozbędziemy tego hpv, a popilocare każdej polecam spróbować gdyż lek jest bez recepty a myślę że może zdziałać cuda
Hej kurcze tylko na moim wyniku nie pisze ,żę mam hpv tylko że albo dyspasia albo hpv kiedy mam zrobić testy na hpv zaczełam brac papilocare i mam mieć za 3 miesiące kolposkopie a i mam pytanko co grzybkami shitake czy moze Ahcc a jesli AHHC to z jakiej firmy ???odnośnie testów poczekać i zrobić po tych 3 miesiącach po suplementacji i papilocare i po kolposkopi na wyniku z poprzedniej kolposkopi nic nie ma o hpv??tylko na cytologi ,że albo dysplasia albo wirus hpv

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

bardzo się cieszę,że Ci się regeneruje mam nadzieje ,że mi też się uda
kejti1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując