Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-06, 11:43   #3007
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
To pomyśl sobie ze ja mieszkam na 4 piętrze bez windy i kilka razy dziennie pokonuje te schody [emoji28] coraz gorzej mi to idzie ale jeszcze przerw nie robie, po prostu idę jak żółw noga za nogą [emoji23]

Ale bym się napiła takiego soku wyciskanego chłodnego, trzeba iść na zakupy po owoce bo sokowirówka się kurzy w szafie

Ja po dentyście, jeszcze jeden malutki ubytek mi został i koniec [emoji7] za to Pani stomatolog bardzo pochwaliła mój wygląd i stwierdziła że bardzo mało przytyłam i wyglądam świetnie jak na 33 tydzień, nie powiem miło mi się zrobiło [emoji23][emoji23]
Zapraszam, kupiłam 3 kg marchwi


Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
To nie galeria zapomniała tylko hm nie chciał ja do smyka rzadko zaglądam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------




Na pewno nie zaszkodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------




Jak nie będziemy dawać rady albo będzie to ogromne obciążenie kosztem czegoś innego to oczywiście ze to inna sprawa u nas tż nie chce żeby mu ktoś obcy grzebał w jego rzeczach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------




Soczek mniam mniam
Mój tez szuka i tez słabo wiec trzymam kciuki żeby im się udało

W ogóle właśnie sobie próbuje przypomnieć co jadłam na śniadanie i zupełnie nie pamietam a coś jadłam na pewno

Przepłynęłam w tempie żółwim 20 basenów a teraz jem świeże orzechy włoskie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki, żeby Twój też szybko znalazł

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Pyszny ten koktajl. Muszę kupić jakieś owoce bo już dawno nie robiłam soczku
Moja wyciskarka ma chyba z 4/5 lat, ale nie pamiętam kiedy była ostatni raz używana
Na pierwszy ogień poszedł "kubuś"- brzoskwinia, 2 marchewki, 2 jabłka i połowa pomarańczy. Mniami. Gotowy kubuś się chowa
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora