Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-07, 14:26   #3134
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cześć Moje Drogie!
My z lekkim poślizgiem zbliżamy się do Gdańska, Władek chyba nas przywita solidnym deszczem (od 150km leje). Ale w nosie to mam, ważne żeby choć na chwilę zmienić otoczenie, nie musieć gotować, nie sprzątać

Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
28+2 Załącznik 7689986

Chyba nie rośnie już tak szybko jak w 2 trymestrze [emoji2]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudnie wyglądasz [emoji2956]
Cytat:
Napisane przez piano2019 Pokaż wiadomość
Nie robie ale zdecydowanie mam inny kształt brzucha. No i jest sporo większy

Moja koleżanka urodziła dwie córeczki. 1700 i 1800 g. Dzieci maja się całkiem dobrze. Uff kamień z serca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff, w takim razie trzymam kciuki żeby teraz wszystko poszło już ok
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja jeszcze podpytam, bo czas skompletować cała wyprawkę lub ją udoskonalić


Aspirator do ust/odkurzacza/gruszka do noska.
Co lepsze na katar?
Mamy gruszkę i zwątpiłam. Tych rurek do ust nie wezmę. Do odkurzacza się boję...
Ja używałam aspiratora ustnego, ale żałuję że nie kupiłam Omron Baby 2w1 - nebulizator z aspiratorem, tylko kupiłam zwykły nebulizator Omron, teraz miałabym jak znalazł
Znów będę używać tego ustnego, ten podłączany do odkurzacza mnie zawsze przerażał
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ciągle to z tym iugr... I dodatkowo wczoraj się poklociłam z ojcem, bo oczywiście to moja wina, bo JA NIC NIE JEM i dlatego Młoda jest taka mała i jak poronię to będę mieć za swoje chamstwo (wspominałam, że nie mieszkam z nimi od 6 lat?).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja z nim nigdy nie miałam zbyt dobrych relacji bo to typ "mam rację nawet jak jej nie mam". A ja od dziecka bylam buńczuczna i w większości przypadków nie zgadzałam się z nim. Poza tym zawsze jawnie faworyzował i stawiał za przykład mojego brata. No i miał (ma) problemy z alko i agresją, dlatego też tak szybko uciekłam z domu rodzinnego.
A w czwartek odkąd weszliśmy to było widać, że jest nabombowany i szuka powodu do spiny. Pewnie go dalej rwa bolała, stresowal się piątkowym wyjazdem i miał zamieszanie w spółdzielni. A zawsze wyzywal się po rodzinie.

W tym wszystkim zawsze mi żal było mamy, bo czego ona winna, że ojciec z roku na rok dziczeje i nic mu nie można powiedzieć. A z kolejnej strony : zawsze stoi po jego stronie, bo "to jej mąż i ona jest od niego zależna".

Nauczyłam się im mówić jak najmniej, tylko dobrych wieści. Albo w ogóle. I nie wiem co miałam w głowie, że powiedzialam, ze Zu jest za mała. Chyba kalafior a nie musk


Kolejna cudna noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, to bardzo przykre Nie bierz tego do siebie i staraj się nie przejmować tym bardziej wiedząc jakie tata ma fazy.
I faktycznie - im mniej wie o Zu tym w takiej sytuacji lepiej - mniej info do komentowania.
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z czystej ciekawości, liczycie ile wydajecie na wyprawkę, prowadzenie ciąży itd.?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, ja kompletnie nie liczę. Dużo rzeczy mi odpadło bo mam po Synku - fotelik, wózek, meble do pokoju (choć musimy kupić Synkowi więc na to samo wychodzi), część ubranek (chyba jestem jedyna ale nawet jeszcze nie zaczęłam kompletować wyprawki ubrankowej [emoji848]), ale na sam test DNA poszło 2tys plus dużo badań robię odpłatnie.
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie kciukasy za Babeczki! Wylądowała w szpitalu, ma szyjkę 15-18mm, Majka dostała sterydy na rozwój płuc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej! Macie kontakt? Informuj nas koniecznie, zaciskam kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.

Edytowane przez Ska
Czas edycji: 2019-09-07 o 14:29
Ska jest offline Zgłoś do moderatora