Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o Roksie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-08, 09:54   #705
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Nieznajomy112 Pokaż wiadomość
Musiałem coś napisać bo aż że śmiechu nie mogłem.

Facet który korzysta z usług płatnych tutaj jest uznawany za desperata, lamera itp. Trochę dziwne. Uznajmy że chłopa laska zdradziła i nie chce narazie żadnej poznawać oraz się użerać płcią przeciwną. To znajduje sobie kobitę ładną wpada robią to co on chce, płaci i znika. Jakie są tego plusy? Prostytutki lepiej o siebie teraz dbają, pilnują się aby nie zdobyć hiva i czasy alfonsów dawno za nami to mały procent.



Tak samo ktoś chce "[złe_słowo]" tak po prostu. To idzie i tak samo korzysta z usług. To nic dziwnego wręcz normalne bo mamy to w dna. Więc człowiek który nie ma potrzeb seksualnych jest osobą chorą wręcz.



Wiele tu pisało że prawilniak to powinien poderwać foczkę bo inaczej coś z nim nie tak. No według mnie pójście do klubu znalezienie laski z chcicą to zwykła [złe_słowo] która szuka bolca i darmowych drinków. Większa szansa na zarażenie się Aids oraz otrzymania chorób u takiej panny. [złe_słowo] w miała tyle co prostytutki lub więcej. Dodatkowo nie wiadomo czy cię nie oâ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜ â˜☠ie. Więc niektórym panną tutaj radzę się zastanowić nad tym co piszą i co proponują. Jeżeli same dawałyście dupy w klubach jednorazowo to nieukrywajmy jesteście gorsze od prostytutek bo one chociaż zarabiają na tym.

Niektóre kobiety mają dziwny tok myślenia. Ja sam bym wolał wydać za godzinę 400-500zł u naprawdę ładnejni zadbanej panny. Niż wziąć jakąś z ulicy i przemęczyć się prymitywnymi tekstami które i tak prawdziwe by nie były, coś tam na nią wydać i dopiero [złe_słowo]. Myśląc potem przez resztę kolejnego dnia czy zaraziłem się hivem oraz dlaczego [złe_słowo] szwędzi. Niestety laski które są łatwe w klubach to zazwyczaj coś z nimi nie tak. Wręcz mnie odpychają tak jak wcześniej napisałem gorsze os prostytutek pod wieloma względami.
Ty za to jestes jeszcze bardziej obrzydliwy ze swoimi podwojnymi standardami. No ale pewnie uwazasz sie za wielkiego maczo, bo facet uprawiajacy seks bez zobowiazan juz nie jest ohydny.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-08 o 12:33 Powód: Słownictwo w cytacie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując