Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 16:10   #28
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Liliom Pokaż wiadomość
Chcę uprać płaszczyk - trencz, pierzecie takie rzeczy w pralce? Bo boję się że się mocno zgniecie, a mam tylko zwykłe żelazko, nie mam tego które prasuje "w powietrzu". Czy zanosicie do pralni?

Jak czyścicie buty sportowe materiałowo - zamszowe (nie wiem czy to zamsz, ale tak wygląda)? Buty są jasnoszare więc widać kiedy się troszkę zabrudzą. Czy może po prostu od razu pierzecie w pralce?
A co ma na metce?
Wczoraj zaniosłam swój do pralni chemicznej. Miał zaznaczone, że można go czyścić tylko delikatnie chemicznie, nie można w pralce, nie można prasować. Może gdyby był tańszy i mało uwalony to zaryzykowałabym i wrzuciła do pralki, ale pod koniec zimy usiadłam na jakimś smarze, a jest jasny...
Buty czyszczę chlebem Doraźnie na zakurzenie ładnie działa. A jak są bardzo brudne i nie schodzi to w pralce, ale to bardzo rzadko i raczej jak już mi ich nie szkoda jak się rozkleją, gdy i tak już są na dobicie. Jak są fajne i dobre to wolę chodzić w brudnych, zostawić do biegania, do lasu itp
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora