Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 07:52   #4249
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
A co się dzieje? Dziaselka spuchnięte?

Ja też miałam zaczynać od 4msc ale poczekam, laska jeszcze nie jest zainteresowana jedzeniem. Jak będzie to działamy [emoji3526]

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Macie jakies fajne stronki o rozszerzaniu diety maluszka?
Moj wlasnie od jakiegos tygodnia patrzy jak jemy i zaczał nas bardzo obserwowac [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _MammaMia_ Pokaż wiadomość
Ojaa super, gdyby nie moje zbedne kilogramy tez bym bardzo chetnie poszła <3 ale jeszcze sie wstydzę ciałka po ciąży..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Też słyszałam cos na temat tych bursztynów, ale czy coś w tym prawdy jest czy to tylko mit, nie mam bladego pojęcia trzeba wyprobować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uzywalam przy starszym takie kuleczki homeopatyczne i pomagaly tak samo jak masc wiec wolalam je uzywac niz masc z prcentami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Moja się najbardziej rozmaśla jak starszak się wydurnia, a im bardziej on się wydurnia tym szczęśliwsza jest Agatka [emoji23][emoji23]
Apropo kładzenia to panna dziś miała niewiele drzemek i krótkie, więc o 19 padła jak ścięta lilia, nawet mleka za bardzo nie chciała, spać i koniec. No to śpi, ja dziś też wcześniej się muszę położyć bo jutro rutyna wraca. I dobrze że wraca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo. Uwielbia starszaka ogladac i jego glupoty [emoji1]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora