Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 08:15   #875
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Od 3ch dni mam ciągłą zgage [emoji849][emoji35] już nie wiem co mam robić. Nawet po łyku wody niegazowanej. Kupiłam dziś migdały, to moja ostatnia deska ratunku.. po nocach budzi mnie zgaga, albo pełny pęcherz [emoji35][emoji33]
A jeszcze w pracy mnóstwo roboty. Wczoraj padłam o 19, a dziś już się czuje zmordowana [emoji20] nie mam sił na nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczozn, ja mam taką zgagę od miesiąca albo i lepiej, nie działa nic. W akcie desperacji zapytałam na ostatniej wizycie gina co mogę brać i usłyszałam, że graviscon albo ewentualnie jogurt i kefir naprawdę miałam ochotę przywalić mu w czaszkę. A tak poważnie to sprawdziłam chyba wszystko co można było i jedyne co względnie działa to Manti, ale tego chyba w ciąży nie można. Współczuję

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Na koniec miesiąca dopnę swoją wyprawkę zamówię łóżeczko, materac i przewijak. W październiku ogarniemy kącik dla małego
Wanienkę zostawię na koniec, bo nie wiem gdzie to trzymać


Moja szafa woła o porządki, a tak nie mogę się za to wziąć, szybko ją zamykam i udaję, że nie widzę ciekawe czy przyjdzie do mnie etap wicia gniazda
Ja też już powiedziałam, że w październiku zamawiam wszystko co trzeba, robię listy i klikam totalnie wszystko to co potrzebne. Trudno, hajsu pójdzie jak lodu / i to na raz/ ale w moim przypadku nie ma co się rozdrabniać w zakupy po trochu każdego miesiąca, bo jak widać nie działa
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora