Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój kuzyn chce się zabić. Pomóżcie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 08:21   #16
Nostalgion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 45
Dot.: Mój kuzyn chce się zabić. Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Ola6000 Pokaż wiadomość
Witam mój 7,5 roku starszy kuzyn, lat 27 pisał mi dziś na messengerze, że fatalnie się czuje, że za 2 dni jedzie do Szwajcarii, aby móc poddać się eutanazji. Nie tak dawno dostał nowa prace, o której mi wspomniała kuzynka( 31 lat), która też się z nim koleguje. Zapytałam się on odpisał, że chce się zabić, że marzy o śmierci. Mamie powiedziałam o wszystkim, załamała się tak jak ja. Kazała mi napisać do niego, że jest normalnym, wykształconym chłopakiem, a ty myślisz o takich rzeczach. Pomyśl o mamie, która bardzo cię kocha. Załamałaby się gdyby się dowiedziała o tym. On odpisał, że ma nieuleczalna chorobę o podłożu depresyjnym, że chce się zabić. Ze rozmowia że swoją mama ale to pogarsza sprawę. Ja piszę do niego to co ja mam z twoją mamą o tym rozmawiać. Wypisywał do mnie nieraz, że chce śmierci, ponieważ tnie się, w szpitalu psychiatrycznym bywał, chodzi na terapię. Jak u niego byłam ostatnio to on przysypiał, nie chciało mu się nic robić, w laptop zajrzał tylko na chwilę i odłożył, nawet leki uspokajace zauważyłam że bierze. Jeszcze gada, że jego ojciec to sku..... Za to że go molestował- kuzyn przez to czuję się homoseksualistą, nawet w jednym chłopaku 4 lata starszym się zakochał. Mama moja rozmyśla co mogło go skłonić do tego zawiedziona miłość, ambicje, determinacja. Opowiadał, że ma ileś prób samobójczych za sobą, że boi się ludzi unika z nimi kontaktu, izoluje się( ma znajomych ze studiów, ale unika ich). Nawet do swojej mamy wydzwaniał, że będzie się wieszać, jego mama załamana. Moja mama mówi, że dobrze się uczył, robi doktorat na studiach, śpiewa piosenki, komponuje, talent ma, a o takich rzeczach myśli. Dziś napisałam do niego, że martwię się o ciebie, żeby Ci się nic nie stało, a ty o takich rzeczach myślisz. Ludzie gdy chorują walczą z nimi i żyją, a ty nie powinieneś umierać. Mama moja mówi, że Bogu powinien dziękować że żyje, zwiedza nawet świat, Polskę i się posuwa do takich rzeczy. Do mnie odpowiedział--wysłał filmik pt dlaczego ludzie popełniają samobójstwa? Nic nie odpowiedziałam. Mama mnie pochwaliła. Ten sam filmik nawet na fb opublikował, nawet siostra zauważyła, że na fb zamieścił post że jest na krawędzi czy tam kresie życia, że potwierdza też że jest homo. Pewnie ma te chorobę o podłożu depresyjnym, bo ojciec na pewno coś mu w genach przekazał. Moi rodzice do końca nie mogą uwierzyć, czy jego ojciec, a mój daleki wujek go molestował, tata mówi, że coś mu się poprzestawiało w głowie i dlatego tak gada. Ze nie ma sensu z nim rozmawiać. Kuzynka moja o której wspomniałam wyżej mówiła, że go bardzo lubi, że mu się szkoda zrobiło jej, jej tacie, a mojemu wujkowi też. Wujek w sumie wiedział wcześniej, bo go bardzo dobrze zna, jego córka mówiła o tych jego problemach. Jestem załamana. Lubię tego kuzyna. Co robić w tej sytuacji?
Nie dziwne, że czuje się samotny, opuszczony i niezrozumiały jak cała rodzina stoi po stronie oprawcy i nie wierzy ofierze molestowania...
Nostalgion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując