Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 08:40   #886
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
no ja w ogóle nie mogę leżeć na plecach np. w dzien jak czytam ksiazke bo mnie momentalnie w gardle uciska i coraz ciezej mi się oddycha, myslałam, że to od tarczycy ale na ostatneij wizycie spytałam to powiedziaął mi, ze mam malutka i to nie od tego, wiec zapewne macica na cos uciska wtedy i zle sie oddycha, przeczytaj artykuł mamyginekolog bo pisała tam o tym



Chciałabym 2 razy wstawać na siku ja już nawet nie licze, ale nad ranem juz jestem taka padnieta, ze tak od 6 juz pecherz mnie nie budzi i wtedy odsypiam

najlepsze, ze to moje częste siku (ja potrafie co chwile chodzic w domu a jestem na l4 ) zostało wycenione na konkretna kwote dostalismy rachunek za te 2msc za wode o 110zł większy



U mnie kiepsko widoczne ale kiedys było gorzej i za kazdym razem marudza, karzą zaciskać pięść itd. a ostatnio byłam w szoku, naprawde wydaje mi się, ze kiepsko było widac a tu pielegniarka zabrała moją rekę, nic nie kazała robić i do strzału się wbiła i nic nie skomentowała, byłam w szoku bo pierwszy raz taką spotkałam
Ja w ogóle nie wstaje w nocy. Zdarzy mi się raz na kilka dni jak za dużo wypije przed snem [emoji846] a i tak jestem strasznie niewyspania [emoji20]

Narzekam że się nie wysypiam, a pewnie od narodzin Małego będzie to norma [emoji2]

Macie może dziewczyny jakaś fajną lampkę wisząca nad łóżeczko? Ja wrzucałam Wam kiedyś tego króliczka ale on jest stojący i TŻ stwierdził że to bez sensu (chmurki z Ikei odpadaja)

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-09-11 o 08:41
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora