Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy każdy facet tak ma ? Czy to ja jestem inna ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 06:19   #4
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy każdy facet tak ma ? Czy to ja jestem inna ?

Ale masz jakieś podstawy żeby sądzić, że on Cię zdradza, przestał kochać, że ciągle o to wypytujesz?
Czego od niego oczekujesz? Bo z opisu facet ciężko pracuje żeby zapewnić waszej dwójce utrzymanie, a jak wraca do domu to słyszy wyrzuty. Każdy ma swój limit.

Masz jakieś zainteresowania, pasje, znajomych, swoje zajęcia czy zamknęłaś się w domu i cały dzień tylko na niego czekasz? A jak on wraca zmęczony do pracy i zamiast kwiatów, romantycznych kolacji, podniosłych wyzwań, patrzenia sobie w oczka, dzikiego seksu i spijania sobie z dziubków jest... Codzienność. Zmęczenie, brak energii, obowiązki, mało czasu dla siebie itp. Co w zderzeniu z twoimi oczekiwaniami może dać spore rozczarowanie.

Mieszkanie razem to zupełnie inna rzeczywistość niż spotkania na randki - gdzie ludzi specjalnie się szykują, wymyślają co robić i idą z nastawieniem, że raczej nie będą spać
Każdy ma swój sposób okazywania miłości. Dla niego to może być ciężka praca i frustruje go, że tego nie doceniasz i masz pretensje. Ty możesz potrzebować wyznań, zapewnień. Jak wraca z pracy i słyszy kolejne "kochasz mnie?" to może pojawić się u niego " matko, no przecież dla kogo to robię? Haruję jak wół dla ciebie, wracam, a teraz jeszcze muszę się tłumaczyć" Macie inne sposoby komunikacji swoich uczuć, on przez czyny, ty przez słowa. Obydwoje musicie zdać sobie z tego sprawę i w pewien sposób odczytywać komunikaty i potrzeby drugiej strony.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując