Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-20, 05:51   #236
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Hej, zgadzam się z Klusia. Ważne że jesteście szczęśliwi [emoji16] i się kochacie. U mnie na każdym zdjęciu ślubnym i weselnym jest mega plama bo prawdopodobnie fotograf miał plamę na obiektywie [emoji12] masakra!!! Świeżo po ślubie żadne zdjęcie mi się nie podobało, ale jak je oglądałam teraz po 5 latach to są piękne [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
To nie są wielkie problemy i wydaje mi się że nie warto wylewać łez z takiego powodu [emoji8][emoji8] tule mocno [emoji17]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie! W moje wesele się wtrącała teściowa i nie miałam wszystkiego tak jak marzyłam plus mieliśmy okropną pogodę [emoji23] kuzynki z mojej strony rzucały fochami przy stole a na czole wyrósł mi w ten dzień taki ogromny syf... Już nie wspominając o mężu, który na filmie i zdjęciach wyszedł jakbym go zmusiła do tego ślubu [emoji23]. Ale kochamy się i to jest najważniejsze. Teraz jest życie i każda rocznica może być najpiękniejszą pamiątką [emoji7].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora