Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bat LXII
Wątek: Scent Bat LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-22, 22:27   #1087
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Rejcz, to może magnez w proszku? Łyżeczkę czy inną porcję rozpuszczasz w wodzie i chlup - pijesz. Sama mam cytrynian magnezu Swansona (taki) i daje radę na drgania powiek i podobne "przyjemności".
Dzieks - tylko w takiej postaci ale nie miałam czasu na risercz teraz szukam właśnie dzięki za polecenie. Btw całą ciążę chrupalam asmag. No nie przeszedł mi przez gardło ale mam uraz wtedy to było być albo nie być więc nie miałam wyjścia. Schrupalabym beton jakbym musiała.

Parabel - no to ok jak można solgar rozpuścić to dopisany na liście. Bo widzisz już zatoczylam koło - po raz drugi - i szukając supli dla kobiet z naciskiem na żelazo i cynk oraz nie za miliony monet nie znalazłam nic lepszego od falvit mama tylko ten cholerny jod ! Przy Hashimoto jak mi się znów wkręci nadczynność to chyba zejdę a wcześniej dokonam mordu także no. Poza tym choroby tarczycy takie na czasie aż dziw że producenci nie Podlapali trendu żeby skroić nam jakiegoś tarczycowego supla. Podejrzewam że to niemożliwe. Albo dlugo trwa wprowadzanie na rynek.

Z tymi włosami to jednak jesień. U mnie gumka niegdyś 2 razy na kucyku teraz na 5! Wyć mi się chce.odplywy zatkane wszędzie włosy wszędzie podłogi ciuchy eeeeech... No ale walczę. Robie co mogę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Maja - oł gaaaad wspomnienia wróciły. Baaaaaardzo mile. Takie studenckie slow life. Ach to byli czasy. Bardzo moja atmosfera. Zwłaszcza baj najt. A byłam zima. I klimat byl nieziemski. Latem już słabiej. Za duże tłumy dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując