Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 13:10   #4992
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hejka.
U mnie sterta prania od tygodnia [emoji85] no nie ma jak się za to zabrać. Rozkręcilam się na dobre z gotowaniem dla malucha i to mi też trochę zabiera czas. Nie wyrabiam się już od dawna, a taka kiedyś poukladana byłam. Nam też nikt nie pomaga, nie mamy tu nikogo na miejscu. Tesciowa woli żeby do niej przyjechać, bo sama boi się do pociągu wsiąść żeby do nas się wybrać. Mąż pracuje średnio po 10h, więc większość dnia spędzam z synkiem. Przyzwyczaiłam się przez lato, że na spacery wychodziliśmy koło 16-17:00. Teraz staram się to przeorganizować, bo najcieplej jest koło 13:00-14:00, ale różnie mi to wychodzi. No przydałaby się trzecia ręka do pomocy, żeby tak synka na spacer zabrać chociaż co drugi dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, żeby to ktoś wziął na spacer, albo chwilę się z nim pobawil kiedy gotuje. No ale coz jakoś trzeba sobie radzić. Powtarzam sobie że to minie, jeszcze chwila i będzie starszy, bardziej nie zależny. A czasem na niego patrzę i się rozczulam że jest takim słodkim bablem jeszcze. Nie pyskuje, nie gada ciągle "zaraz", albo wieczne " mamo". Po prostu mnie czasem dopada niemoc i trzeba sobie ponarzekać. Ale dziś pospalismy do 10 i od razu swiat piękniejszy. I obstawiam że jutro już ta górną 1 się przebije. Więc jeszcze jakieś 9 problematycznych zębów...[emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora