Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-26, 11:38   #1155
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;87202128]Jak czujesz, że to nie dla Ciebie, to lepiej sobie odpuść. Też popełniałam ten błąd, czułam, że sobie nie dam rady, a mimo to próbowałam i szybko kończyłam "karierę" w takim miejscu. Nie warto.[/QUOTE]

Maggie, chyba chcesz zyskać miano złego ducha tego wątku.

Zachowujesz się jak stara panna, która wszystkim doradza rozwód.

Też się martwię, czy sobie poradzę, tym bardziej, że zależy mi na tej obecnej pracy.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam rozmowę przez Skype. Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu dostaję mało pytań technicznych na rozmowach, dlaczego? Może w niektórych firmach wynika to z małego zainteresowania moją rozmową, ale często dostawałam oferty mimo braku pytań technicznych.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


Nie mówię, że Ty się bałaś. Mówię, że strach często się pojawia na zasadzie "czy ja sobie poradzę" albo "jak to będzie w nowym miejscu" i to wcale nie oznacza, że trzeba rezygnować. Rozumiem, że możesz "mieć" inaczej.
A jakie pytania techniczne byś chciała otrzymywać?
Po prostu pewnie już twoje doświadczenie wskazuje, że się znasz. Chyba z wiekiem coraz mniej ma się takich pytań testowych, już nawet nie wypada przepytywać kogoś [emoji39]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora