Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-02, 22:22   #3128
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Kamila, no właśnie mam wrażenie, że w ogóle dziewczyny dominują, w moim otoczeniu też Dzięki Imię już raczej wybrane, chłopiec miał być Kornel, więc dziewczynka będzie Kornelia

Dwójka dzieci to jednak co innego niż jedno, to teraz u Ciebie rewolucja prawdziwa, pewnie jeszcze trochę czasu potrzebujecie, żeby się dostosować. Poza tym niewiele trzeba, żeby czasem nie móc się z chłopem dogadać A ty jesteś cały dzień z dziećmi w domu, to nawet nie masz pewnie gdzie odreagować. Oby wszystko się poukładało.
A co do cyklu, to przed ciążą nie miałaś problemu z hormonami? Może jeszcze potrzebujesz czasu, by dojść do siebie. Chociaż konsultacja u gina też na pewno nie zaszkodzi, bo cykl 11 dni to jednak ekstremalnie krótko.


Pati, dzięki, tylko teraz jak tu się przestawić! Ciągle mówiłam do brzucha w formie męskiej
Z ciśnieniem miałaś już wcześniej problemy? Ech, i niech ktoś jeszcze mi powie, że ciąża to nie choroba... Z jednej strony zagrożenie cukrzycą, z drugiej nadciśnieniem, z kolejnej żylakami... :/ Oby to był tylko fałszywy alarm z tym ciśnieniem.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Puchatku fajnie że masz taką pomoc w mamie. A Laura to widze, że chce być wampirkiem na Halloween?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora