Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-03, 10:34   #3793
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;87165705]Teraz mam jeszcze dwa otwarte filtry + dwie nieotwierane tubki SVR do zużycia z paczki "rekompensaty" od marki więc skupię się na tym, a później dwie opcje:

1) Albo kupię coś z chciejlisty:
Missha Soft Finish Sun Milk
Dr. G Brightening Up Sun 42
Canmake Mermaid SPF50
Hera Sun Mate Leports SPF50+
Skin Aqua Super Moisture Milk SPF50+ PA++++
Biore UV lub Sunprise Etude House
LRP Anthelios Shaka - nowa wersja fluidu ultralekkiego
Biore UV Aqua Rich Watery Gel SPF50 PA ++++
Dr.G Green Mild Up Sun SPF50 PA++++
SKIN79 Non-chemical Sun Block SPF50+ PA+++
EUCERIN Oil Control SPF50+
Shiseido Anessa Perfect UV Sunscreen Skincare Milk SPF50+ PA++++
Innisfree for oily skin SPF50 PA++++ triple care
Heliocare 360° Gel Oil Free SPF 50
Hada Labo Koi-Gokujyun UV White Gel SPF 50+ PA++++

2) Albo postawię na coś, co już znam i lubię:
La Roche-Posay, Anthelios XL SPF50+, żel-krem do twarzy suchy w dotyku
Skin79 Waterproof Sun Gel SPF 50+ PA++++
Nivea Sun Super Water Gel SPF50 PA+++


Kto wie, co mi się tam umyśli za kilka miesięcy A nuż chciejlista się jeszcze powiększy [/QUOTE]

A te które lubisz, dobrze współpracują z minerałami? Ojej, to naprawdę sporo tego przetestowałaś :P Ja już nie chcę tesów, bo mam dośc kapryśną cerę i poxniej to wszystko lezy:P

I doszlam też do wniosku, że nie nie służa mi kremy BB, nawet te naturlane. Kupiłam jakiś czas temu z So Bio Etic, kolor super mi pasował , ale po jakimś czasie wyskakiwały mi podskórne gule, które zostawiały blizny :/ I ostatnio tż kupiłam z Miya i to samo mam:/ A jednak raz na jakiś czas lubię się posmarować czymś płynnym.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Kochane dopadło mnie zwątpienie. Testowałam podkłady mineralne 4 firm i wszystkie mnie zapychaly. Stwierdziłam ze to kwestia miki. Kupiłam podkład bez miki kaolin pure na kolorówka. Com i dostaje od niego tak wielkich bolących podskórnych bąbli jakich nigdy nie miałam i to dosłownie wszędzie... coś strasznego . Z makijażu nie umiem zrezygnować i szukałam czegoś naturalnego ale już nie wiem jaki składnik minerałów może mnie aż tak zapychać???? Może macie jakieś sugestie???
A z kórych firm?

Niestety podkłady mineralne mogą zapychać - szczególnie te bardziej kryjące, o kremowej konsystencji.

Dla mnie jedynym podkładem kryjącym, który nie zapycha i dodatkowo poprawia stan cery jest z Lucy Minerals. Później z Eathnicity i z Neauty.

Z Anabelle zapycha mnie tak, że mam po prostu zanieczyszczone pory, ale np. nie powstają podskórne gule. z Pixie natomiast już powstają.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując