Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 16:50   #4756
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wam też w III trymestrze jest ciągle słabo? Wczoraj myślałam, że to zmiana pogody ale dzisiaj też nie mam siły siedzieć i trzymać tableta[emoji3525] hemoglobiny jest niska ale w normie, ciśnienie niskie ale zawsze takie mam.

Może rzeczywiście to przez ułożenie malucha? Macica teraz też uciska na płuca i może to też jest przyczyna? Ciężej się oddycha i może to u Ciebie powoduje, że jest Ci słabo?

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
A to wiesz, że u nas nie ma takiej aplikacji. Bynajmniej ja się nie spotkałam. Jak się ona nazywa?
Nawet nigdzie na FB na żadnej mamowej grupie nie wyczytałam, ale w sumie jestem tylko na dwóch tu w UK bo na reszcie to zero szacunku [emoji1751]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

MyChart[emoji846] Pewnie zależy czy dany szpital chce z niej korzystać, nie wiem jak wiele placówek też tego systemu używa.

Ja tylko tutaj się udzielam, na FB czasami coś podczytuję, ale tam tylu hejterów, że często zanim czegoś się dowiesz to musisz przewertować masę chamskich postów[emoji849]

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Ja juz tylko odliczam dni, zeby miec ciaze donoszona, a to bedzie 26 pazdziernika . Od tego dnia moge rodzic

To już tylko 3 tygodnie zostały[emoji16]

U mnie tydzień i trzy dni i jestem donoszona[emoji33] A w walizce mam narazie tylko jedzenie i picie, pampersy, majtki jednorazowe i podpaski[emoji2957] Jak zakończę prasowanie to od razu pakowanie[emoji846]
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2019-10-03 o 16:53
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora