Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 09:30   #4006
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Gosia Ty to w ogole masz przeprawe z tymi sasiadami [emoji36]

Tak sobie dzis rano myslalam ,ze w sumie zostało mi malo co do kupienia dla dziecka. Chusteczki i pampki dwójki. Hmmm moze skarpetki jeszcze.
Zostały duze rzeczy jak dostawka, kojec, niania z kamerą ale to w przyszłym miesiącu 🤣
Kojec w ogole chyba dopiero na koniec listopada, zobaczymy.
Od sasiadow dostaniemy gutschein do sklepu dzieciecego wiec kupimy sobie nianię elektroniczna tam. aaa no, i laktator. No ekspresowo poszlo [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Jezu Laski juz wczoraj widziałam, ze natrzaskałyscie postów i cała noc mi się snilo, ze nie mogę Was nadrobić [emoji23]

U mnie ten kebab wczoraj i czekolada to nie był dobry pomysł, mój układ pokarmowy źle już reaguje na takie rzeczy, brzuch mnie bolal i byłam taka cięzka [emoji57]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nilka nie mogę Cię odnaleźć, wysłałam Ci priv z moimi danymi.
Mój niestety organizm dobrze sobie radzi z kazdym pożywieniem, wręcz wszystko mi taaaaaak samkuje ,ze az strach Maz sie smieje ze mnie, mowi ze pierwszy raz widzi,ze jedzenie komus sprawia tyle radości 🤣🤣🤣

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
O rany ,dziewczyny, ale postów natrzaskałyście! :O

Widzę że sporo się dzieje, szkoda z tym fb bo ja nie mam tam konta i zakładać nie chce szczerze mówiąc wolałabym klub na wizażu, ale jestem w mniejszości więc rozumiem
W każdym razie mam nadzieję że ostatecznie nie przeniesiecie się stąd na fb i będziecie tu nadal że mną gadać

Jak czekalismy na zajęcia w SR wczoraj,to też poczytałam te listopadówki..O matko,dramat z tą dziewczyną, faktycznie tam wszystkich ustawia , prezydent wątku normalnie pamiętam jak tu u nas do Pati się przyczepila o to jaki wózek chce kupic dobrze że stąd poszła! Bo tylko zamęt by wprowadzała A z tym że my do niej piszemy o rady,to już wogole pojechała hahaha

Dzięki za tego linka do majtek! Są na mojej liście zakupowej A je po szpitalu też się nosi prawda?

Wczoraj na zajęciach w sr był wykład o kąpieli noworodka...dziewczyny boje się tego wszystkiego dobrze że mąż był że mną, mam nadzieję że on bedzue ogarniał temat..wiem że to pewnie wszystko na początku tylko takie straszne więc wydaje, ale na ten moment poprostu mam stres i przed samym porodem, i przed karmieniem cycką, i kąpielami...No mam kryzys chyba jakis
Mad w ogóle odrzuć te mysli, dasz sobie radę perfekcyjnie , nic sie nie stresuj.
A co do wprowadzania zamętu tez tak uwazam. Pamietam jak mi bylo strasznie glupio przed wami, ze sie dalam wciagnac w taka dziecinna pyskowke,ale czasami nerwy puszczaja [emoji36]
Tym bardziej, ze ja jestem dość racjonalnie pochodząca do wydatkow a tu ktos mi wciska ,ze wszystko z nieba leci i hajsu nie szanuje 🤦[emoji879]♀️🤦[emoji879]♀️🤦[emoji879]♀️🤦[emoji879]♀️
Ale ok, juz nie ciągnę tematu.

O fb sie nie martw, glowne rozmowy beda tutaj tak jak byly. Ale jesli masz chec dołączyć to pisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-10-04 o 09:36
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora