Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-04, 09:42   #2164
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez kochamjaknikt Pokaż wiadomość
Niestety teraz wszystko poszło w górę , a ubrania czasem nawet badziewne w sieciowkach kosztują fortunę co nijak ma się do ich jakości[emoji849] ja też chciałam upolować jakieś w tym sezonie bo mam ale podobają mi się inne [emoji2957]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też to zauważyłam. I niestety, ostatnio porównywałam Primark i każdą inną sieciówkę, typu H&M i kurde, to jest to samo. Produkty z Azji, jakość ta sama.

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Tez szukam botkow i kozakow i piekne maja Nescior i Nessi

Ze nie wspomne o Kazarze ja uwazam, ze dobry but ( nie klapki czy szmaciane trampki ) nie moze kosztowac ponizej 100 zl chodzi o material, wyprofilowanie i ogolne wykonanie jednakze zgodze sie, ze te sieciowkowe buty sa zdecdowanie za drogie jak na ich jakosc i wykonanie



Coraz czesciej mysle juz o swietach ja ubieram choinke 7 grudnia jeszcze nie wiem w jakich kolorach, ale chyba bialo czerwona lub kolorowa w tym roku
Ja też tak myślałam i kupiłam buty z Ryłko. Za prawie 300 zł. Tragedia. Tak niewygodnych butów nie miałam nigdy.
Dlatego Ryłko skreśliłam od razu, teraz szukam innych. Może poszukam na tych stronach, które podałaś. Ja szukam botków z szeroką cholewką i nie mogę nigdzie znaleźć kiedyś miałam cudne, musztardowe, z szeroką cholewką, uwielbiałam je.

Od kilku dni kolega z pracy codziennie je pomarańcze na przerwie. [emoji7][emoji7][emoji7]
No chyba nie musze mówić Wam, jak mi się marzą święta [emoji16]
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora