Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwcówki 2019 cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-04, 15:31   #839
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.5

Cytat:
Napisane przez sandeo Pokaż wiadomość
Trzymaj się myśli ze wdał się w męża
Szczerze to ja juz tego rozszerzania diety nie mogę sie doczekać.
Marzą mi sie juz nasze wspólne śniadania we czworo [emoji3590] i nie mogę sie doczekać widoku tych małych raczek wydlubujacych ryż lub jakies warzywko [emoji76]



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------





A ja za każdym razem kiedy podnoszę synka mam wrażenie ze lada chwila noe bede w stanie go utrzymać bez podparcia na biodrze [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja z jednej strony tez juz bym chciała te wspólne śniadanka, ale jeszcze bardziej chciałabym zatrzymać czas, póki Leoś jest taki malutki i mogę go przytulać. [emoji23]Bo jednak szybko zleci do czasu aż powie „nie rób siary” [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Morelle, to na pewno


I gdybyśmy się zdecydowali na drugie dziecko, to pewnie to drugie też mi się będzie wydawało takie lekkie





Swoją drogą dziwią mnie pytania typu- czy już dokarmiasz? Czy starcza ci jeszcze pokarmu? Rozszerzyliście mu już dietę?


Dziecko ma dopiero 4 miesiące, a już sąsiedzi, przypadkowi ludzie z kolejek w okolicznych sklepach zadają takie pytania, które po pierwsze obrazują fatalny stan wiedzy społeczeństwa (bo odkąd przestali potrzebować takiej wiedzy to do dzisiaj nie aktualizowali), a po drugie, pytanie obcej baby czy ma mleko w piersiach wydaje mi się nieco ordynarne i niekulturalne...


A weź przestań. Ludzie nie mają taktu. I jeszcze każdy chciały swoją „złotą” radą sypnąć [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
I'm dziecko starsze tym gorzej z tymi pytaniami. Masakra jest odnośnie edukacji nocnikowej. Dramat.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------





Fajnąma czuprynę. Pestka miała podobna


Przy nocniku tez? Myślałam, ze chociaż ten temat omijają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mój takiej czupryny nie ma. Pestka miała więcej włosów. Chociaż ostatnio mam wrażenie, że zaczynają się zagęszczac


Świetne mają te bluzki. [emoji7] I jaka miłość miedzy nimi [emoji7]
Leoś miał dłuższe jak się urodził, wytarły się i teraz coraz gęstsze są, no i tył ma dłuższy [emoji23] Juz się śmiałam, ze widać jak na starość będzie łysiał [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Śliczne oczka ma [emoji4] no i w ogóle super dzieciaki . Ja zawsze myślałam o dwójce małą różnicą wieku ale nadal na myśl o porodzie mam ciary [emoji19] i drugie raczej na pewno będzie na mm

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka


Dalej zle wspominasz? Eh.
A jak kp teraz? Bez zmian?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując