Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-08, 10:51   #4789
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Unhappy Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji4]
Wczoraj na wizycie wszystko ok tylko tętno na detektorze wychodziło 190 i nie chciało spadać. W karcie wpisał skierowanie do szpitala bo to trzeba sprawdzić. Ten szpital który mam blisko nie robi żadnych badań bez przyjęcia na oddział, a już widzę co by ze mną chcieli robić jeśli tylko zobaczyli by ze jestem po cc i po terminie.. więc pojechaliśmy do docelowego. Tętno na ktg okazuje się być ok, pewnie wypuszczą do domu, to znowu ciśnienie wychodzi 154/98 [emoji849] Normalnie rollercoaster! Chcą mnie zostawić ale podpisuje odmowę bo mierze się od 3 dni i wiem że jest ok. Chyba nabyłam syndrom białego fartucha. Tak więc witam się z domu i nadal w dwupaku 40+6. Mówiłam że tak szybko nie urodzę🤣
Zrobiłam przy okazji spotkanie z położną (o godz.23[emoji33]) bo akurat miała dyżur, ale mam z głowy. Dała mi czas do poniedziałku.
A teraz najlepsze! Pan na IP pyta się mnie kto badał to tętno. Na co ja odpowiadam: Ksiądz. WTF???[emoji45] Moja mózgowa galareta ciążowa ma się coraz gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Seasunrise gratuluję serdecznie [emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Akcja z księdzem gość dopiero musiał mieć minę
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora