Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 10:50   #44
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: tablet graficzny - czy ktos z was uzywa?

Cytat:
Napisane przez nataliaw87 Pokaż wiadomość
Cześć, odświeżam temat. Poszukuję dla siebie tabletu graficznego, ale niestety chyba jestem zbyt wybredna, albo jeszcze nie wyprodukowali takiego o jakim marzę czy istnieje tablet graficzny, na którym oprócz rysunku mogłabym też pisać odręcznie z późniejszą zamianą na tekst cyfrowy? Robić notatki, pisać artykuły i różne historie jakie mi siedzą w głowie... Plus chciałabym zabierać taki tablet ze sobą do pracy czy na spacery, ale nie targać razem z nim komputera. Wszystkie tablety jakie obejrzałam do tej pory są tylko i wyłącznie przeznaczone do pracy z komputerem, nie oddzielnie w razie potrzeby, a jak już taki się znajdzie to nie dość, że kosztuje tyle co wakacje w ciepłych krajach, to jeszcze brak mu funkcji pisania. Zostanie mi chyba zakup zwykłego tabletu i zainstalowania jakichś aplikacji do rysunku i do pisania
Jeśli ktokolwiek widział i ktokolwiek wie coś o jakimś tablecie graficznym bardzo proszę o info

To prawda, masz duże wymagania A jak ma się duże wymagania to trzeba za nie zapłacić.
Ja osobiście kocham i polecam ipada pro. Mam tego z 2018 roku, jest większy, ale poprzednie, tańsze modele też będą dawać radę.
Wydałam na niego kupę kasy, ale to był najlepszy zakup. Dla kogoś kto ma cały sprzęt appla - ostania aktualizacja jest spełnieniem marzeń, bo mogę używać tableta jako dodatkowego ekranu do maca i korzystać np z ilustratora którego mam na komputerze.
Zamienianie pisma odręcznego na tekst też jest.

Pytanie jakie musisz sobie zadać to po co Ci właściwie ten tablet. I musisz pamiętać, że nie można mieć ciastka i zjeść ciastka. Jeśli chcesz zacząć rysować digital, zwykły tablet Ci wystarczy. Tablety z ekranami tak dużo kosztują, bo są już jednak kierowane do specjalistów, którzy potrzebują takiego sprzętu w podróżach, studiach, do spotkań z klientem itd. Jeśli chcesz po prostu porysować sobie na podwórku - kartka i marker też dają radę, a potem można sobie ten rysunek zeskanować i zrobić z niego ilustracje już na komputerze przy użyciu pen toola.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując