Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 15:35   #4945
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Dzień dobry[emoji846] Albo już prawie dobry wieczór[emoji23]

Trochę intensywny dzień miałam. Przewędrowałam ponad 5km, a czuję się jakbym ze 30km zrobiła[emoji33] Bardziej się już toczyłam niż szłam, biodra i miednica bolą, brzuch ciągnie do przodu i jak dużo chodzę czy stoję to aż mam wrażenie, że skóra mi eksploduje[emoji2960] Nie sądziłam, że to powiem, ale... strasznie ciężko mi się robić zaczyna[emoji23] Synu, zaczynaj rozważać niezbyt odległy termin ewakuacji zanim matka z sofy się nie ruszy[emoji16]

Ska, zdrówka dla Ciebie bidulko[emoji8]

A co do lekarzy to czy na NFZ czy prywatnie - czasami ciężko trafić na dobrego[emoji849] Zawsze istniało przekonanie, że prywatnie=lepiej, ale teraz tyle tych prywaciarzy, że czasami naprawdę lepiej poszukać porządnego na NFZ. Problem jest często w tych małych miejscowościach. W moich rodzinnych stronach bałabym się u kogokolwiek prowadzić ciążę na NFZ czy nawet prywatnie, bo nie ufam tym lekarzom, zresztą na palcach jednej ręki ich policzyć można, porodówka raz otwarta a raz zamknięta, porażka. Ten, kto tylko może sobie na to pozwolić, ucieka do prywatnych lekarzy w większych miastach w okolicy.

Owocowy, żeby wszyscy ordynatorzy byli tacy jak Twój! Ja znam dwóch (ale nie ginekologów). Mają prywatne gabinety, potrzebujesz przyspieszonego zabiegu to idziesz na prywatną konsultację, dajesz kopertę i wszystko idzie ekspresowo. Dasz za mało - idziesz w ustalonym dniu na oddział i lekarz udaje, że Cię nie zna. Musisz wrócić na wizytę prywatną z kolejną kopertą Nikt tego nie zgłasza, bo dla niektórych ludzi to ostatnia deska ratunku, żeby nie czekać lata na potrzebny zabieg... A biznes kwitnie[emoji849]
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora