Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 17:52   #218
Typowa43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: wszędzie gdzie jestem
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Hej dziewczynyprześledziłam wątek i postanowiłam dołączyć jako ta"nowa".40 minęła parę lat temu bezpowrotnie, dzieci urosły małżonek żyje swoją pasją wiec czas zadbać o siebie trochę na starość.Parę kilogramów się uzbierało i ubrania nie leżą jak powinny.Zaczęłam więc się odchudzać!!! Poszukałam i trafiłam na "coś"(na razie nic nie będę mówić co to bo nie będę reklamy robić i za krótko to trwa żeby ocenić głębiej).Trwam w wierze od początku września i aż sama się sobie dziwię że jestem taka sumienna ale po tym 1,5 miesiąca jest mnie 5 kilo mniej więc skaczę z radości do góry, o dziwo udało się zacząć ruszać, co prawda w domu i na rowerze stacjonarnym, ale to zawsze sukces że 3 razy w tygodniu karnie to robię, bo ruch nigdy nie był moją mocną stroną nie będę chyba zbytnio oryginalna jeśli napiszę że z ruchu to najbardziej lubię gryźć i połykać to co słodkie jest a tu bezwzględny zakaz cukru mam w diecie..i wiecie co jakoś sobie z tym poradziłam.Jeśli nie macie nic przeciwko to będę starała się tutaj zaglądać regularnie i chwalić się postępami(mam nadzieję)..a jak będę potrzebować kopniaka jeśli przestanę się ogarniać z tym to też mam nadzieję ze go dostanę.
Typowa43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując