Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 23:07   #222
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Georgina, podziwiam bieganie i dobrze, że zdrowotnie się u Ciebie polepsza. Powodzenia!

A ja właśnie w drodze na "pakiernię", dziś w planie trening siłowy

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Dziękuję tak się pochwaliłam z tym zdrowiem i grypa mnie złapała. Ale to moment, zaraz się wyliżę

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Powinien być taki ósmy dzień w tygodniu, gdzie wszyscy po prostu nic nie robią tylko to co mówisz, a kalorie się nie liczą niezależnie od tego co się je
U mnie też dobrze, jeśli chodzi o dietę. Wczoraj była wpadka, w takim sensie, że wieczorem zrobiliśmy sobie wege burgera z chłopakiem, więc na wieczór tak słabo, ale mimo wszystko zmieściłam się w kaloriach, bo wczoraj od rana jakoś nie chciało mi się jeść.
Dziś idziemy sobie piechotką do kina, ale już się boję bo ja tak kocham tamtejsze nachosy
Wege burger nie powinien być zły ja pod opieką dietetyka to pizze, to kebsiki, ciasta robiłam

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Geo- bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze, szczególnie zdrowotnie No i podziwiam za bieganie, ja mialam kilka miesiecy przerwy od treningow, od ruchu, od czegokolwiek, wiec wygladam jak mała kulka




Oj tak, leniuchowy dzien z Netflixem to jeden z moich ulubionych sposobow na spedzanie wolnego czasu



Grunt, że zmieściłaś się w limicie



Wczoraj zrobiłam sobie wolne od treningu ale to dzis powinnam odpoczac bo dopiero wieczorem dopadly mnie zakwasy. Dzis chce mi sie plakac jak siadam Boli mnie nawet szyja No ale nie ma bata, dzis kolejny trening.
Bieganie po prostu mnie wciągnęło, jak nie biegam to wariuje


Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Będzie ciężko na pewno, ale przynajmniej czuje, że zaczęłam walczyć
Dałabym medal dla tego, kto wymyślił Netflixa i HBO. Korzystamy bardzo często, przerobiliśmy już mnóstwo seriali, filmów i dokumentów. Jest tego tyle, że jak ktoś pyta mnie co mogę polecić to zwyczajnie nie pamietam tytułów


Dziś 3 dzień diety i zaczynam odczuwać objawy braku węgli. Nie mogę się skupić i mam taką mgłę mózgową. Ale za to woda już trochę zeszła bo zaczynam wyczuwać obojczyki
Oj tak, netflix i HBO to cudo. Chociaz ostatnio mam problem juz coś znaleźć na netflixie


Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dodałabym do tego zestawienia jeszcze Legimi i nieograniczoną ilość książek do poczytania kiedy tylko chcę

Ja też dziś dziwna jestem, ale stawiałam raczej na ciśnienie
Legimi tez świetne, ja najbardziej lubie odpalić audiobooki podczas biegania


Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że zdrowie dopisuje
Oj nieeee ja to w życiu ze 3 razy biegałam i nie cierpię tego




Uwielbiam jajka sadzone

To cos pomieszalam.
Tez uwielbiam


Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość

Melduję wczorajszą siłownię
:Oklaski:

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość

Melduje wczorajszy trening. 40 minut rowerka plus rollowanie nienawidzę tego ale jestem strasznie pospinana, musze tez isc do fizjo, żeby coś doradził
:Oklaski:

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Muszę chyba pogadać z moją dietetyczką. W poniedziałek standardowo się ważyłam i wyszło, że waga stoi od zeszłego tygodnia. Wczoraj z ciekawosci znowu się zważyłam i przybył kilogram. Nie mam pomysłu czym to może być spowodowane...
U mnie wahania 1kg sa normalne, z dnia na dzień.


Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
A widzisz, dla mnie herbata rozgrzewająca to taka z imbirem, cytryną i miodem albo malinami ze słoika. A to już daje kalorie
Ja polecam gotowe herbatki takie rozgrzewajaca, ostatnio przez neta pyszne pozamawialam

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
[/COLOR]Melduję dziś czystą michę i pole dance. Zrobiłam też porządne zakupy i zamierzam dzielnie gotować

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
:Oklaski:

Ja się tak chwaliłam tym zdrowiem i grypsko mnie złapało. Na szczęście nie jest poki co źle, ale muszę w domu najbliższe dni leżeć. Szkoda mi tylko, bo w niedzielę miałam brać udział w biegu na 6km ale niestety. Na szczęście jest opcja biegu wirtualnego (robię zwykły trening, wysyłam potwierdzenie z apki i pocztą dostaję medal). No nie jest to TO co biegne ze wszystkimi ale przynajmniej kasa calkiem nie przepadnie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując