Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 08:07   #2558
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt [emoji7]
Jejku jak ja widziałam jaką scenę zrobiła koleżanka swojemu partnerowi jak była w ciąży to się za głowę złapałam, najpierw go opierniczlyła że nic nie robi(wrócił dopiero z pracy), kazała mu się brać za malowanie pokoju bo nigdy się do tego nie zabierze a jak chłopina pozdejmował karnisze i inne pierdoły że ścian, to stwierdziła co on sobie wyobraża że on teraz będzie tu malował a gdzie ona będzie teraz spać, bo przecież nie w tej chemi co się będzie wydzielać z farby. [emoji44] Normalnie modlę się codzień żeby mi tak nie odpierniczało. Ale widzę że łapią mnie już takie humorki... [emoji849]
Dzwoniłam dzisiaj po moje wyniki z badań prenatalnych i się dowiedziałam że są prawidłowe i nic więcej. Na dodatek zapomniałam napisać mężowi upoważnienia żeby je odebrał dzisiaj i przyślą mi je pocztą, więc kolejne dni czekania. [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to i tak mam szczęście bo słyszałam że teraz wyników się nie wysyła że względu na RODO.
U mnie to mężowie odpierdala :/ bo ciąża to nie choroba a dopiero co się przeprowadziliśmy i mnóstwo pracy więc mogłabym coś posprzątać zamiast ciągle odpoczywać.... Niech sobie sam będzie w ciąży..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora