Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-12, 08:17   #22
Clair123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 5

Hej dziewczyny ☺
Te kolejki w kasach i zachowanie ludzi naprawde jest komiczne czasami... jako ze jestem w sklepie codziennie to wczoraj znowu mialam "sytuacje". Kasjerka do mnie z tekstem ze "znowu Pani stoi w kolejce niepotrzebnie". Ja na to ze poczekam juz, bo nie ma duzo ludzi, a kobietka przede mna chyba nie zczaila ze jestem w ciazy i do mnie "w sumie ma Pani mało rzeczy... chociaz... ja tez mam malo..." potem jak kasjerka dorzucila tekst zebym z tego przywileju korzystala bo wkrotce sie to skonczy to dopiero tej pani przede mna zrobilo sie glupio i sie zorientowala o co chodzi. Takze czasami ludzie moze rzeczywiscie nie widza... tym bardziej ze teraz kurtki, chustki/szaliki zakrywajace tez czasem brzuch itd. Kazdy gdzies goni... Sama tez nie mam duzego brzucha takze tego

Co do wiesiolka, to czytalam ze ma za zadanie zmiekczyc szyjke i ulatwic rozwarcie ale czy to pomoze? Nie wiem. Generalnie tez nie usmiecha mi sie 1.11 a termin mam na 7.11 takze ryzyko jest... jako ze w przyszlym tyg ciaza juz bedzie donoszona to chcialabym wykurzyc Maluszka jeszcze w październiku - tym bardziej ze w nocy naprawde daje juz w kosc (kolejna noc z pobudkami co 2h)

Podobno cos tam moze dawac masaz krocza (ale to chyba nie dla mnie) i liscie malin.
Nie wiem czy to ma jakies udowodnione dzialanie bo czytałam rozne opinie ale ten wiesiolek nie zaszkodzi ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Clair123
Czas edycji: 2019-10-12 o 08:22
Clair123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując