Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 10:26   #163
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 5

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Jaguś dziękuję za przepis[emoji8]




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę bardzo


[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87255334]No weź, waga musi kiedyś ruszyć Każda z nas tyje w innym tempie i ma przyrost masy w innych trymestrach. Jak chodziłam do pracy to prawie nic nie tyłam, w drugim trymestrze też niewiele bo jednak wciąż byłam aktywna. A teraz nie dość że Młoda instensywnie rośnie, to jeszcze jestem leniwą kluchą. Mam banda który liczy mi kroki więc sama widzę jak spadła mi aktywność - nie dość że mniej sił, to jeszcze pogoda nieprzyjemna. Wcześniej spacery codziennie, a teraz potrafię przeleżeć cały dzień. Ale jak organizm chce odpoczywać to odpoczywam.[/QUOTE]
Nie mam z tym problemu, że ruszyła tylko jakoś tak szybko. No ale już nie panikuję bo mąż na mnie krzyczy


Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Na wizycie wszystko ok, Wiktorek waży 2450gr przy 35+1. Gbs pobrane także kolejne bobo tv można mi wpisać na 30.10. Nie dało się zmierzyć przepływu w mózgu bo mały schował się za sklepieniem łonowym.

Dostałam dzisiaj paczuszkę z Bebilonu: teczkę na książeczkę zdrowia, metkowca, czarno białe karty, broszurę i próbkę mleka.

Blizna podobno ma 2-2,5cm także nie powinno się nic podziać przy porodzie sn. Boję się go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za GBS, u mnie we wtorek. Coś czytałam, że w 3 trymestrze flora bakteryjna pochwy na tyle sie zmienia, że najłatwiej o infekcje innymi bakteriami. Być może skoro nie złapie się tego ok 34-36 tygodnia to wskazuje na to, że akurat nasza pochwa i przewód pokarmowy sobie z tym radzi i nie grozi nam zakażenie.


Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja po porannym labie, biorę się właśnie za robotę
Pytanie mam jeszcze do wiesiołka - na opakowaniu jest info że dzienna dawka nie powinna przekraczać 2,5ml a któraś z Was pisała żeby łykać łyżeczkę a taka od herbaty ma 5ml. Pomożecie? Nie mogę nigdzie niczego znaleźć..GBS pobiera się w skończony 35-37tc Mi w poprzedniej ciąży wyszedł pozytywny i przed porodem miałam podany antybiotyk ale nie pamiętam w którym momencie dokładnie..Gratuluję ładnej wagi Lekarz podała jakiej orientacyjnie należy się spodziewać na poród?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Jedyna żródło jakie znalazłam to Pan tabletka ale on nie podaje skąd te dzienne normy, zobacz jak masz na opakowaniu, producent powinien napisac jak stosowac w zależności od zawartości kwasów omega.
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując