Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 20:15   #1504
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
A to jest takie oczywiste? pisała, ze to ta sama firma, a nie, ze dział. Jezu, jakbym miała ogarnąć jak w każdym dziale firmy w której pracuje jest z nadgodzinami i w jakich godzinach pracują... [emoji1]
W sumie w każdym departamencie było zawsze trochę inaczej, a teraz tam wywrócili strukturę do góry nogami. Zapytałam o nadgodziny tak czy inaczej, chociaż ona sama też powiedziała, że robota ma być zrobiona. Mogę sobie jednego dnia pracować dwie godziny a drugiego 10, jak chcę, mogę sobie pracować zdalnie, mogę sobie wychodzić i przychodzić jak mi pasuje, byle było zrobione


Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
A skąd się dowiedziałaś, ze coś było zle? To ze zrobiłaś zle wynika z tego, ze się pomyliłaś czy z tego, ze czegoś nie wiedziałaś?
A może nikt już nie będzie o niczym pamiętał Tak często jest



Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
E tam, może być dziwnie przez pierwszy tydzień, jak się wszyscy będą dziwić na Twój widok a poza tym polecam powroty do firmy, w której już się było (o ile powody odejścia nie były związane z sama firma), jest o wiele łatwiej i mniej stresująco [emoji846]
Masz takie doświadczenia?
Na szczęście mam dobry PR w firmie, ludzie płakali po mnie (niektórzy ) a potem mnie wspominali, więc na pewno zostanę miło przyjęta
O ile w ogóle dostanę tę ofertę, bo widzę, że już jestem jedną nogą tam, a jeszcze nic nie wiadomo
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.

Edytowane przez Kafkazmlekiem
Czas edycji: 2019-10-17 o 20:17
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora