Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-20, 16:01   #267
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 5

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Dzień dobry[emoji846] Mnie też zaczął pobolewać brzuch jak na okres od przedwczoraj. Zauważyłam, że opadł na dole, bo majtki mi się dziwnie układają, a mam niskie, więc to zdecydowanie obniżenie brzucha[emoji848] Ale kiedy to się stało - pojęcia nie mam[emoji2368]




Ty jeszcze nie możesz, prasowanie czeka![emoji23][emoji12]
Gdzie mi do prasowania jak jeszcze przynajmniej 2 pralki musze wstawić [emoji16] czekam na jeszcze jednego kuriera z ciuchami i muszę jeszcze kupić te chusteczki do prania z rossmana.
Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
Podczytuję was od paru dni, bo też mam termin na listopad i postanowiłam w końcu się przywitać.
Cześć

TP mam na 7.11 i pewnie wyjdzie chwilę po czasie tak jak moje poprzednie dwa bąble (parka). USG twierdzi, że teraz będzie syn.

Jak tam nastroje przedporodowe? Bardziej "nie mogę się doczekać, wyłaź" czy "boje sie, siedź tam"? Ja sie cykam chyba bardziej niż przed poprzednimi dwoma... o.O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! U mnie pół na pół, boje się jak sobie damy rądę później ale z drugiej strony mam już dość cukrzycy i trochę się boję jak wpływa na dziecko więc wolalabym żeby wyszedł trochę wcześniej.
Cytat:
Napisane przez Kittylove89 Pokaż wiadomość
Hej hej witam się w 36+1. Ale ten czas leci gratuluję rozpakowanym mamusiom ja dzisiaj spędzam dzień z termoforem na krzyzach bo tak mnie napierdzielaja że chodzić nie moge[emoji34][emoji852]️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mamy taki sam czas ciąży, jeszcze niecały tydzień i maluchy mogą wychodzić🤤🤤🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując