Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-22, 06:56   #1189
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!! A tu cicho jak nigdy z rana !

Raficzyca, tulę Cię mocno.... dobrze chyba, że Cię do szpitala kładą... będą mieli Cię na oku Kochana trzymam mocno kciuki za Twoje dzieciątko

SMARFETKA, podziwiam takie osoby jak Ty, że sama sobie szyjesz takie rzeczy ja mam dwie lewe ręce! A i chęci też się liczą...

GOSULA, ale fajnie z tą suknia ślubna! masz jakiś link do niej? Pochwal się!

Co do tego pisuaru dla chłopców... szok ze coś takiego jest wogóle

Piszecie że tyle na wózki czekacie....My zamowilismy łóżeczko 2 tygodnie temu A też jeszcze nie wysłali!:/ dobrze że później tego nie zrobiliśmy, bo już bym na zawał schodziła

Dziewczyny a Wy na swojej liście wyprawkowe macie podgrzewacze do butelek? Mąż twierdzi że trzeba kupić, A ja sama nie wiem czy to nie za wcześnie...
Hej hej [emoji846]

Odsypiają [emoji38]

Ja jakoś się zebrać nie mogłam żeby rano coś skrobnąć... Myślami jestem z Rafi [emoji846]

Ja podgrzewacza nie kupuje. Gdy będzie potrzebny gdzieś zawsze w internecie znajdę i kupie, albo wyśle męża żeby stacjonarnie kupił.

Wy mówicie że czekacie i na wózki i na łóżeczko, a ja tego jeszcze nie ogarnęłam [emoji85]

Ale u mnie to kwestia podjechania do sklepu i kupienia. Akurat wiem że w każdej chwili mogę podjechać i jedno i drugie będę mieć od ręki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora