Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-23, 17:14   #2689
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Podobno jeden z lepszych ortopedow , ale po kolejnej propozycji leczenia, że teraz będzie najlepsza itd (to wcześniejsze były wyciąganiem kasy?) będzie lepiej, to mam dość. Ot tak psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też obeszłam połowę ortopedów w mieście i przez lata nikt nie potrafił pomóc. Większość twierdziła że nic mi nie jest i ja sobie wmawiam problem - a mi kolano sztywniało, puchło jak szalone i często miałam taki stan zapalny że kolano aż było gorące. Podobno super spec który był nawet ordynatorem oddziału ortopedii w największym szpitalu naciągał mnie na zabiegi i zastrzyki które nic nie dawały, tylko opróżniały portfel. Aż w końcu trafiłam do niby przeciętnego ortopedy który potraktował mnie jak człowieka, w 5 minut zdiagnozował problem i zapisał mnie na artroskopię. Sam zabieg trwał max 30 minut i uwolnił mnie od bólu z którym męczyłam się latami. Warto szukać lekarza do skutku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora